2733
2734
سلام دوستان ... میخواستم بدونم کسی لباس نوزاد از مارک C & A از آلمان گرفته ؟
راضی بودید از جنسش؟
البته میدونم مارک معروفی هست در آلمان اما با اگر کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم
راستش من لباس نوزاد که نه ولی یه سویشرت و یه کاپشن از این مارک شوشو از المان واسه پسرم اورد....مال 2 تا 3 ساله.ولی نشستمشون....چی بگم...وقتی تنشه هیچکس نمیفهمه اینها المانیه...به خدا توی ایران قشنگترش هست؟تازه به پول ما خیلی هم گرونند.اصلا خرید توی المان واسه ایرانی ها خوب نیست...به غیر از کرم و چایی وشکلات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی دوستان از راهنمایی هاتون

من هم از خود آلمان میخوام بگم برام بگیرند نه از کشور دیگه ای
گویا اکثریت تعریف میکنند ، پس خوبه

بی نهایت ممنون از مامانایی که برام وقت گذاشتید و به سوالم جواب دادید
2738
بهار 90 جان یکی از بزرگترین فروشگاه های c&a تو آلمانه که کیفیت جنسهاش هم خیلی خوبه ...قیمتهای این مارک هم در تمام نمایندگیهاش در تمام دنیا یکی و خیلی هم مناسبه ،ربطی هم به چینی بودن یا نبودنش نداره...اگر میتونی بگی برات بیارن شک نکن عزیزم...ضمنا بهترین کشور تو اروپا از نظر تنوع قیمت و خرید آلمانه...تنها جایی که تو اروپا میشه خرید کرد همین آلمانه
منم با نلی موافقم! بهترین جای خرید تو اروپا آلمانه! ولی من هم از c&a آلمان خرید کردم هم ترکیه هم فرانسه...به نظر منم قیمت های ترکیه بهتر بود! حالا نمیدونم چرا! یعنی اگه یه لباس تو ترکیه 15 تله بود تو آلمان 15 یورو بود و میدونید که به پول ما تله خیلی ارزونتر از یورهه! حالا من این را صددرصد نمیگم! ولی اینجوری یادمه...جنس لباس هایی که من برای دخترم خریدم هم خوب بوده
همتم بدرقه ی راه کن ای طائر قدس
که دراز است ره مقصد و من نوسفرم...
2706