2726
عنوان

ایا عاقلانس؟

599 بازدید | 51 پست

بچه ها من دوستم از کیش سویی شرت شلوار اورده بود جنس عالی ۱۵ تومن میفروخت

بعد من چون حالم این چند وقته خوب نبود 

دیر رسیده بودم فقط ۲ ۳ تا بیشتر نمونده بود 

اونام سرخابی

رنگشو خیلی دوست ندارم ولی چون سویی شرت شلوار نیاز داشتم ارزونم بود خریدمش

حالا میشه رنگش کنم بدم خشکشویی جایی رنگش کنن؟؟

طرح مرحم نداره مخمل سرخابیه🙄

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه قیمت خوبی

رنگ کنی جالب نمیشه زیاد عزیزم

حیفه 

زندگی آرام است،مثل آرامش یک خواب بلند،زندگی,شیرین است، مثل شیرینی یک روز قشنگ,زندگی رویایی ست، مثل رویای ِیکی کودک ناز,زندگی زیبایی ست، مثل زیبایی یک غنچه ی باز,زندگی تک تک این ساعت هاست،زندگی راز دل مادر من، زندگی پینه دست پدر است
به نظرم ارزش نداره هزینه کنی براش سرخابی خیلیم قشنگو شاده 

واسه خودش که هزینه نکردم ۱۵ تومن خریدمش😁

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

اره چرا نشه 

البته بری اونجا از خودشونم بپرس ک جنسش جوری هست ک رنگ بگیره و بعدا رنگ پس نده ؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

اگه رنگش کنی هر دفعه مه می پوشی درمیاری بدنت هم رنگ می گیره یا لباس زیر سویشرت رنگ می گیره اصلا رنگ نکن تازه بعد یه مدت رنگ کم میشه مثل کهنه ها میشه

وزن الان ۷۰   وزن هدف ۶۵ __ این پنج کیلو رو هم زود کم کن😕😕
اره چرا نشه  البته بری اونجا از خودشونم بپرس ک جنسش جوری هست ک رنگ بگیره و بعدا رنگ پس نده ؟&n ...

مخمله نمیدونم رنگ میگیره یا نه

2706