2733
2734
عنوان

پخش شدن عکس از طریق نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2606 بازدید | 93 پست
کسای که نگران پخش شدن عکساشون نیستن میتونن بزارن 

درسته منم از همون اول گفتم نذارید 

گفتن وقتی سرچ بشید میاین

مثه فیس بوک و ...

رئیس افسانه ای مک دونالد: شانس با تلاش ارتباط مستقیم دارد.هر چه قدر بیشتر تلاش کنید،خوش شانس تر خواهید بود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عكسي باشه كه تو عرف باشه اشكالي نداره

من تو تلگرامم هميشه عكساي خودمو ميذارم و مهم نيست برام كسي سيو كنه

اگه نظرت مخالف نظر منه ريپلاي نكن 😐 نظر من واسه خودمه ، نظر تو واسه خودت !! اگر هم ريپلاي كردي و جوابتو ندادم ، اينقدر نظرت بي ارزش بود برام كه قابل جواب دادن نبود 😊
من گوه خوردم دیگه نمیزارم😭😭😭

معلومه تصمیمت قطعیه ها!!!

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2738

والا تو یه تاپیک من گفتم عکس نذارید به رگبار بستنم که یه کم فکرتو امروزی کن و به تو ربطی نداره و....

بیایید اینم شاهد زنده

بلکه عبرت بگیرید

هرچن روزی 10تا تاپیک عکس بازی میزنید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
واقعا؟؟با حجاب گذاشته بودی؟

یه عکس بی حجاب بود یکی با حجاب با اینکه چشماش و سیاه کرده بودم ولی خوب پخش شده 

حالا خواستگارش منطقی با این موضوع برخورد کرد ولی ممکنه واسه خانمای دبگه مشکلی پیش بیاد 

بله شما عکس میزارید میگید سریع پاک میکنم ولی همون موقع که دیده میشه هزار نفر میتونن سیوش کنن

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706