موضوع بحث

پخش شدن عکس از طریق نی نی سایت

1471 بازدید | 93 پست

خانما من چند وقت پیش تاپبک زدم و عکس خواهرم و گذاشتم ولی امروز خواستگارش عکسشو تو نت دیده بود و خیلی ناراحت شده بود 

لطفا دیگه هیچ عکسی نزارید ممکنه پخش بشه

مرگ من😰😰😱😱

از ادمایی که ادعا میکنن خیلی چیزا حالیشون میشه حرف از بافرهنگ بودن میزنن یه جوری برخورد میکنن انگار همه چیز حالیشون میشه و بقیه بی فرهنگ متنفرم اصلا اسمشون میاد کهیر میزنم 

من گوه خوردم دیگه نمیزارم😭😭😭

از ادمایی که ادعا میکنن خیلی چیزا حالیشون میشه حرف از بافرهنگ بودن میزنن یه جوری برخورد میکنن انگار همه چیز حالیشون میشه و بقیه بی فرهنگ متنفرم اصلا اسمشون میاد کهیر میزنم 

وای خدایی؟ وایییی خوبه من نزاشتم توروخدا خانوما نزارین

دوست عزیزم سلام یه خواهش دارم لطفا اگه نمیتونین نظر مخالفتون رو محترمانه بیان کنین منو ریپلای نکنین نظرات شما واسه خودتون محترمه نظر منم واسه خودم مجبور نیستیم حتما هم عقیده باشیم و به توافق نظر برسیم ☺️ اومدیم چند ساعتی مشکلات دنیای واقعی رو فراموش کنیم نیومدیم دعوا 😇مرسی♥️
کسای که نگران پخش شدن عکساشون نیستن میتونن بزارن 

درسته منم از همون اول گفتم نذارید 

گفتن وقتی سرچ بشید میاین

مثه فیس بوک و ...

رئیس افسانه ای مک دونالد: شانس با تلاش ارتباط مستقیم دارد.هر چه قدر بیشتر تلاش کنید،خوش شانس تر خواهید بود.

وای چه بد

یعنی خواستگاری بهم خورد

اهواز هوا نداره .اصفهان آب نداره.قائمشهر شهاب سنگ میفته.زلزله هم چند وقت یه بار داریم.خدایا اگه از ما خوشت نمیاد یه حرکتی بزن یه دفعه هممون بمیریم این کارا چیه
درسته منم از همون اول گفتم نذارید  گفتن وقتی سرچ بشید میاین مثه فیس بوک و ...

یعنی چه جوری؟؟