2703
2553

بچه ها من موعدم دوشنبه هفته دیگس سیکلم هم 31روزس این ماه اقدام بودم سه چهار ماهه تنظیمم الان که 24سیکلمه دارم لک میبینم یعنی داره پری میاد؟ یا حامله ام؟ کسی تجربه نداشته؟ 

این نیز بگذرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله که نی نی بیاد 🙏🙏 سوال منم هست منتها من یه لکه خیییلی کم امروز دیدم دیگه هیچی ۲۷ موعدمه

منم 29موعدمه امیدوارم نی نی باشه میگم الان یه تاپیک دیگه هم دیدم با همین علامت ها 

این نیز بگذرد 
2720
ان شاءالله که نی نی بیاد 🙏🙏 سوال منم هست منتها من یه لکه خیییلی کم امروز دیدم دیگه هیچی ۲۷ موعدمه

سلام گلی لکه ت چقدر بود ؟صورتی رنگ یا قهوه یی ؟

پسرم ،تو را نذر نوکری حسین بن علی علیه السلام نمودم 😊
2714

لکه لانه گزینی میادو قطع میشه ینی فقط در حد یه لکه هست و دیگه تموم ...اما ممکنه لک قاعدگی باشه..استارتر اگه سیکلت منظم شده ممکنه لک لانه گزینی باشه.البته همه لک لانه گزینی ندارنا ..من خودم نداشتم

لکه لانه گزینی میادو قطع میشه ینی فقط در حد یه لکه هست و دیگه تموم ...اما ممکنه لک قاعدگی باشه..استا ...

من دو بار بارداری داشتم تو هر دو تاش تا لکه بینی داشتم البته دومین افتاد الانم فکر کنم پریه.

این نیز بگذرد 
منم 29موعدمه امیدوارم نی نی باشه میگم الان یه تاپیک دیگه هم دیدم با همین علامت ها 

منم هفته دیگه یک شنبه موعدمه ،اگه هیچ علایمی نداشته باشم یا لک یعنی باردار نیستم؟

میشه برا سلامتی خودمو  نی نیم صلوات بفرستین  
من دو بار بارداری داشتم تو هر دو تاش تا لکه بینی داشتم البته دومین افتاد الانم فکر کنم پریه.

ان شاءالله که نیس ..لک لانه گزینی صورتی کم رنگه 

2706