848
648

بچه ها من موعدم دوشنبه هفته دیگس سیکلم هم 31روزس این ماه اقدام بودم سه چهار ماهه تنظیمم الان که 24سیکلمه دارم لک میبینم یعنی داره پری میاد؟ یا حامله ام؟ کسی تجربه نداشته؟ 

این نیز بگذرد 

ان شاءالله که نی نی بیاد 🙏🙏

سوال منم هست منتها من یه لکه خیییلی کم امروز دیدم دیگه هیچی ۲۷ موعدمه

🙈میشه واسه رفع مشکل مادر شدنم واسم صلوات بفرستید و دعاکنید😐🙏😚ممنونم ازتون😙
ان شاءالله که نی نی بیاد 🙏🙏 سوال منم هست منتها من یه لکه خیییلی کم امروز دیدم دیگه هیچی ۲۷ موعدمه

منم 29موعدمه امیدوارم نی نی باشه میگم الان یه تاپیک دیگه هم دیدم با همین علامت ها 

این نیز بگذرد 

836
ان شاءالله که نی نی بیاد 🙏🙏 سوال منم هست منتها من یه لکه خیییلی کم امروز دیدم دیگه هیچی ۲۷ موعدمه

سلام گلی لکه ت چقدر بود ؟صورتی رنگ یا قهوه یی ؟

پسرم ،تو را نذر نوکری حسین بن علی علیه السلام نمودم 😊

منم دقیقا سر موعد پری ،لکه بینی دارم . الان دو روز از موعدم میگذره و همچنان لکه بینی دارم همراه با کمر و دل و سینه درد . جرئت بیبی هم ندارم 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لکه لانه گزینی میادو قطع میشه ینی فقط در حد یه لکه هست و دیگه تموم ...اما ممکنه لک قاعدگی باشه..استارتر اگه سیکلت منظم شده ممکنه لک لانه گزینی باشه.البته همه لک لانه گزینی ندارنا ..من خودم نداشتم

727
لکه لانه گزینی میادو قطع میشه ینی فقط در حد یه لکه هست و دیگه تموم ...اما ممکنه لک قاعدگی باشه..استا ...

من دو بار بارداری داشتم تو هر دو تاش تا لکه بینی داشتم البته دومین افتاد الانم فکر کنم پریه.

این نیز بگذرد 
منم 29موعدمه امیدوارم نی نی باشه میگم الان یه تاپیک دیگه هم دیدم با همین علامت ها 

منم هفته دیگه یک شنبه موعدمه ،اگه هیچ علایمی نداشته باشم یا لک یعنی باردار نیستم؟

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی خودمو  نی نیم صلوات بفرستین  
من دو بار بارداری داشتم تو هر دو تاش تا لکه بینی داشتم البته دومین افتاد الانم فکر کنم پریه.

ان شاءالله که نیس ..لک لانه گزینی صورتی کم رنگه 

584
منم هفته دیگه یک شنبه موعدمه ،اگه هیچ علایمی نداشته باشم یا لک یعنی باردار نیستم؟

نه عزیزم کی اینو گفته ..منم بدون علایم بودم ..تو اقدام به علایم دل نبند 

نه عزیزم کی اینو گفته ..منم بدون علایم بودم ..تو اقدام به علایم دل نبند 

جدا خدا کنه  من هییچ علایمی ندارم 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی خودمو  نی نیم صلوات بفرستین  
خدا کنه اما من الان دخترمو بردم حموم آب گرم گرم امروز هم زیاد بغلش کردم شاید به خاطر اونم باشه

نه الان شکل نگرفته که بخاد با آب گرم از بین بره یا بخاطر بلند کردن چیزی .نگران نباش 

851