2726
وااا خسته نباشی..کی بها یاد داده اینو🙈🙈کد امنیتی بعد از چند تا پست میاد.من دائما دادم..ربطی نداره

وااااقعااا؟؟؟

من تو يه تاپيكي يه خانومي بهم كفتن بخاطر گزارش هست

تعجب كردم اخه هيج وقت چيز نامربوطي نميگم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
واقعا؟پس قبلا برا منم گزارش زدن اما نتیجه نگرفتن طفلکیا😂😂

نه بابا😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااقعااا؟؟؟ من تو يه تاپيكي يه خانومي بهم كفتن بخاطر گزارش هست تعجب كردم اخه هيج وقت چيز نامربوط ...

غلط کرده..سرکارت گذاشته...آره بابا...کد و گزارش ربطی ندارن🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نه بابا😂😂😂

مطمئنی برا پستای پشت سر همه؟اخه من پشت سر هم پست نذاشتم اما برام کد امنیتی اومده قبلا،اما بسته نشده تاپیکام

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
2728
غلط کرده..سرکارت گذاشته...آره بابا...کد و گزارش ربطی ندارن🤣

نه فك كنم نميدونسته اونم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
مطمئنی برا پستای پشت سر همه؟اخه من پشت سر هم پست نذاشتم اما برام کد امنیتی اومده قبلا،اما بسته نشده ...

من دائما کد امنیتی رو دارم عزیزم...

حتما بالاي بيست ميگيره نراقي و قيصري هم كارشون خيلي خوبه ٢٥-٣٠ ميگيرن

۳۰🙈🙈🙈🙈

حالا ما يه اشنا داشتيم با ٢٠٠تمن رفت لونجاشو كرد اندازه سرش

استارتر بنظرم پیش سرکارات نرو،البته عمل بینی کلا شانسیه انگار،یه دکتر برا یکیو خوب درمیاره برا یکیو نه

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
2706