2737
2734
اونایی که گزارس میزنن میدونم زیاد تو زدگیتون گره دارین اگه با اینکار حتی یکیش باز بشه من خوشحال می ...

ازکجا میفهمی گزارش زدن برات؟؟؟من نزدم البته. ولی میخوام یادبگیرم چطور بفهمم گزارش زدن برام

ازکجا میفهمی گزارش زدن برات؟؟؟من نزدم البته. ولی میخوام یادبگیرم چطور بفهمم گزارش زدن برام

كد امنيتي مياد

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوست دارم بدون لباي صدف بيوتي رو كجا ژل يا چربي زده؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
اونایی که گزارس میزنن میدونم زیاد تو زدگیتون گره دارین اگه با اینکار حتی یکیش باز بشه من خوشحال می ...

مگه میبینی گزارش و؟😐😐😫😫

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خود شیلا بینیش عملیه اره؟؟؟حتما تو مطب بعدازعمل عاشقش شده وبش پیشنهاد ازدواج داده ازبس خوشکله این دخ ...

اره دیگه خود شیلا تو مصاحبه گفت اول نیوشا عمل میکنه بعد شیلا از نیوشا میپرسه کجا عمل کردی و بعد میره پیش فرزین و عاشق میشن خداییش هم عالی عمل میکنه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2738
واقعا اگه اینجوری باشه من هرروز برام کد امنیتی میاد

خخخخخ

چيا ميگي؟؟؟

پاییز ۱۳ تومن فقط خودش میگیره؟ یا با هزینه بیمارستان

کلا ۱۳ تومن شد هزینه دوستم

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
موقع پیام فرستادن برام کد امنیتی میاد

وااا خسته نباشی..کی بهت یاد داده اینو🙈🙈کد امنیتی بعد از چند تا پست میاد.من دائما دادم..ربطی نداره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

فرزين خان هم كفت عملش كردم كفتم حالا كه خوشگل شده تا خودم بگيرمش😂😂😂

2706