2726

خانم های گل سلام به اصرار دوستای مهربون و دل پاک گروه سوم الرحمن به مدت چهل روز و هدیه به شهدای مهربون گمنام که بارها حاجت گرفتم التماس دعا از دلها مهربنتون هر کی مایل بود یا علی💞

زندگی به من آموخت که هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس  گروه  قبلی  که  من  اسمم  را  گفتم  چی  شد ؟؟ اصلا& ...

گلم دو تا گروه تکمیل شد عزیز دل گفتم که خودتون چک کنید شما هم بودین اتفاقا گروه یک بودین فک کنم گلم چک کن حتما هستی از امروز شروع کرویم

پس  گروه  قبلی  که  من  اسمم  را  گفتم  چی  شد ؟؟ اصلا& ...

گروه اول نفر یازده التماس دعا صفحه ششhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1624922/ختم-چهل-روزه-الرحمن-برا-شهدای-گمنام-که-بارها-حاجت-روا-شدم?page=6

گروه اول نفر یازده التماس دعا صفحه شش https://www.ninisite.com/discussion/topic/1624922/ختم-چهل-روزه ...

اره  الان  دیدم    من  اون  جمله  خودتون  چک  کنید  را  ندیدم   حالا  مطمینی  بقیه  هم  خبر  دارن؟؟؟  مثل من  نباشن   ؟؟ حداقل   هرروزه  که  می خونیم  یه  پست  بذارید  واز  بقیه  هم  بخواهید  که  لایک  کنند 

اره  الان  دیدم    من  اون  جمله  خودتون  چک  کنید  ...

شاید همیشه به نت دسترسی نداشته باشن ...امیدوارم همه دیده باشن چ ن دیشب چندین بار گفتم خودشون چک کنن حالا آگه براتون مقدور هست هر کس چند نفر ریپلای کنه و اطلاع بده...

شاید همیشه به نت دسترسی نداشته باشن ...امیدوارم همه دیده باشن چ ن دیشب چندین بار گفتم خودشون چک کنن ...

خوب  مگه  نه  اینکه  هر روز   واسه  حاجت  یکی  می  خونیم ؟؟؟ اینجوری  نیست؟؟  من  پاک  گیج  شدم  

خوب  مگه  نه  اینکه  هر روز   واسه  حاجت  یکی  می  ...

بله گلم کامل توضیح دادم گفتم نیازی نیست هر روز اعلام کنید چون شاید کسی ب نت دسترسی نداشته باشه...هر روز طبق لیست به نیت حاجت یکی از اعضا 

2706