2737
2734
عنوان

عفونت قارچی واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 318132 بازدید | 147 پست
Star جون سلام عزیزم حالت خوبه؟گلم منم دقیقا مشکل شما رو دارم و واقعا غصه میخورم و دلم برای روزهایی ک ...

سلام ممنون بد نیستم .. آره سوزش ادرارم داره ... خدا مریضی نیاره .. من تو همین کوچیکش موندم ..  چه برسه اونایی که مریضیهای بزرگ دارن

Star جون سلام عزیزم حالت خوبه؟گلم منم دقیقا مشکل شما رو دارم و واقعا غصه میخورم و دلم برای روزهایی ک ...

الان دارم از سشوار استفاده میکنم هر دفعه که از دستشویی میام خودمو باهاش خشک میکنم . . از کیسه نمک داغ هم استفاده میکنم ..میزارم زیر شکمم و میزارم زیرم که عفونتا به خاطر داغی نمک بیاد پایین .. شرتمم هر روز عوض میکنم. .. مواد قندی اصلا نمیخورم چون قارچا تکثیر میشن..

بلکن خوب بشم 😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دارم از سشوار استفاده میکنم هر دفعه که از دستشویی میام خودمو باهاش خشک میکنم . . از کیسه نمک دا ...

عزیزم منم یه عالمه دارو خوردم ولی انگار این عفونت لعنتی ریشه کرده.منم چندین تا دکتر رفتم ولی کامل خوب نشدم به خاطر همین دیگه به هیچ دکتری اعتماد ندارم.گلم تو تکرر ادرار هم داری؟سوزشت موقع ادراره یا واژنت هم‌میسوزه؟من واژنم هم میسوزه یعنی پایینترین قسمت نمیدونم واژن میشه یا مجاری ادرار.

فقط خداااا😍😍
2731
سلام خانوما. من هست که عفونت دارم. چند بار هم دکتر رفتم اما بی نتیجه بود پماد کلوتریمازول وقرص مترونیدازول و سفکسیم و شیاف واژینال فیتوواژکس هم استفاده کردم تو این مدت. اول ترشحات سفید غلیظ داشتم و خارش شدید و قرمزی خارجی اطراف دهانه واژن دارم اما الان ترشحات زرد هم دارم چندتا جوش هم اطراف مجاری ادارم زده. کشاله رانم و زیر دلم هم درد میگیرهاخرین بار ماه قبل دکتر رفتم اما خوب نشدم. . جوشونده پنیرک و اویشن و پونه هم چند روز استفاده کردم فایده نداشت. سه چهار روزم تو لگن سرکه سیب و نمک ریختم نشستم! پنج روزم هست عنبرنسا دود میکنم اما بازم دردو جوش و قرمزی  رو دارم. من چکار کنم😢
و خدا هست ....
2738

ببینین الان منم شرایط شما رو دارم 4 ماهه که عفونت شدید دارم زیر دل من درد میکنه کمر درد و پادرهای شدید دارم همه رو هم امتحان کردم ولی اون روز که رفتم واجبی بدبو استفاده کردم شکر خدا پادردم خیلی خوب شده سوزش ادرار هم داشتم فقط وفقط با واجبی همرهمون نوره بد بو بهتر شده بازم میخوام استفاده کنم تا بهبودی کامل انشالله شما هم استفاده کن برای هر دردی که داشته باشم آبجوش و نبات وزنجبیل استفاده میکنم آب رو آتیشه  

من حدود دوسال قارچ شدید داشتم جوری که معذرت میخوام مثل ماست ازم ترشحات سفید در میومد دکتر رفتم اصلا وحشت کرد شستشو داد گفت هیچی داخل واژنت معلوم نیس انقد قارچ داری شروع کردم درمان اکثر پمادا و داروهای ضد قارچو استفاده کردم به مرور کمتر و کمتر شد و آخرین درمانی که انجام دادم و ریشه کنش کرد و یه دکتر داروساز برام تجویز کرد قرص فیتو واژکس بود که عصاره سیاه دانه هستش و پماد بتادین واژینال ولی دوستان دقت کنید که سرکه به هیچ عنوان برای قارچ خوب نیست و بدترش میکنه سرکه برای عفونت های باکتری خوبه و جوش شیرین برای قارچ

کاش به عقب می‌شد بازگشت... 

من سالها درگیر عفونت قارچی بودم،دکترای زنان واقعا عاصی شده بودند و دلیلی پیدانمیکردند.تااینکه رفتم دکتر غدد،سونوگرافی تیرویید انجام دادم و ازمایش خون.ازمایشم خوب بود ولی تو سونوگرافی تشخیص گره تیرویید دادن برام،بهم گفتن همیشه باید قرص لووتیروکسین مصرف کنم.خدارو صدبار شکر که بامصرف این قرص عفونت های هرماهه من تموم شد.بنظرم هرخانمی که این مشکل رو داره از نظر تیرویید ،مخصوصا گره های تیروییدی،،یک چکاپ بشه درست میشه.

2706