2703
2553
عنوان

دوستای گلم خواهشا بیاین برای سه قلوهامون

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا سه تاشون سالم میاد بغلتون😘😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد💜❤💚💙

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛

ممنون دوستای گلم 

2تادختر 1 پسر 

بچه های عروسمون هستن 😊 

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
2720
😮😮😮😮

شما هم همون حدس منو ميزنين؟؟؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
ممنون دوستای گلم  2تادختر 1 پسر  بچه های عروسمون هستن 😊

مبارك باشه من عاشق چند قلو ام

ايشاله خودم چندساله ديكه يه دوقلوشو ميارم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
نظرتون درباره مسایل جنسی  چیه؟ چون من اصلا علاقه ندارم  وهمین باعث اختلاف منو همسرم شده

علاقه نداشتی خب ازدواج نمیکردی 

بلاخره زندگی زناشویی این مسائل رو هم داره 😐

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
مبارك باشه من عاشق چند قلو ام ايشاله خودم چندساله ديكه يه دوقلوشو ميارم

ان شاءالله عزیزم 😍

2714
نظرتون درباره مسایل جنسی  چیه؟ چون من اصلا علاقه ندارم  وهمین باعث اختلاف منو همسرم شده

بسم الله خوبی شما وسط تاپیک با به موضوع دیگه این چیه الان

دخترم قشنگترین معجزه من و بابایی
ممنون دوستای گلم  2تادختر 1 پسر  بچه های عروسمون هستن 😊

قدمشون پر از خیر و برکت

خدا حفظ شون کنه 

و سالم و سلامت باشن زیر سایه پدر و مادرشون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
مبارکه عزیزم چه قشنگ دو تا دختر به پسر یه خونواده ایده ال 😍اسماشون و بگو

بارداری دومشه یه دختر 5 ساله داره به اسم مبینل

این سه وروجک الان هم احتمالا بشن 

حسام و محیا و لمیا 

2706