2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی یکی دو روزم سمت راست تقریبا پایین شکمم هر چند دقیقه یه بار تیر میکشید.امروز دیگه تیر نکشیده فع ...

منم این مدل لکه هارو داشتم اما باردار نبودم بعضی ها هم ایم مدلی بودن باردار بودن پس نگران نباش یا داری پریود میشی یا به امید خدا بارداری پس اخر شب باز بی بی چک بزن ببین پر رنگ شده یا نه

2728

دوستا من قصد دارم سه چهار  ماه دیگه باردار باشم که نوزاد توی اردیبهشت و فروردین سال دیگه بیادکه خودم اذیت نشم باگرما و اینا.حالا گفتم ی اپلیکیشن نصب کنم ازین مراقبت پیش و درطول بارداری . کسی خبرداره کدام اپلیکیشن خوبه 

الان چهار روزه لکه بینی دارم هنوزم قطع نشده. همیشه قبل پری سه روز اول لکه بینی دارم کلا دو بار هم پی ...

حتی اگه این دفعه هم باردار نباشی احتمالا بارداری نزدیکه و رحمت داره آماده میشه. در کل هر تغییر جزیی مثل جلو افتادن پریود یا درد های خفیف تخمدان یا زیادتر شدن علایم نشانه ی خوبیه معمولا. 

دوستا من قصد دارم سه چهار  ماه دیگه باردار باشم که نوزاد توی اردیبهشت و فروردین سال دیگه بیادکه ...

اپلیکیشن مادرشو از نظرم خیلی کامل هستش و به درد میخوره واستون. 

سلام به همه، من تازه اومدم اینجا

37 سالمه و یکساله در اقدامم

دکترم معروفه به پنجه طلا، اما برای من هیچ کاری نکرد. این دفعه دکترمو عوض کردم و امروز قراره آزمایشمو ببینه

جالبه این دکتر معروف طی این سال حتا یکبار آزمایش نداد حتا به من نگفت قرص آهن بخورم و من خودم مصرف میکردم، فقط یک دوره سه ماهه کلومیفن تجویز کرد بعد که جواب نگرفتیم همسرم آزمایش داد و بعد من عکس رنگی گرفتم. درادامه یک دوره سه ماهه HCG و کلومیفن مصرف کردم که بی نتیجه بود

حالا دکتر جدید آزمایش داده و تو آزمایش جدید دیدم با وجود مصرف قرص، کم خونی دارم و سطح هورمون هام تقریبا در مرز قرار گرفته

امروز هم قراره دکتر در حین معاینه، ازم نمونه بگیره برای آزمایش

او برایم بهترین ها را میخواهد
ممنون آزمایش ذخیره چیه؟

ازمایش AMH بفهمی چقدر ذخیره تخمدانی داری و اگه خدایی نکرده زیر یک باشه بهتره بری دنبال روش های کمک باروری تا زودتر باردار بشی

2706