2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخی به سلامتی عزیزم. انقدر به خودت استرس نده و به یه دکتر اعتماد کن و تا آخرش با همون باش. من که این ...

مرسي ياسكا جون مگه عدد ريسكت بالا بود؟؟؟من ازمايش خون دادم هفته ديگه مياد حوابش 

دكتر چه روزايي هست؟؟

خودم خيلي ناراحتم هموز دكتر انتخاب نكردم ديگه تصميمو ميگيرم همين روزاااا 

اي كاش من از تو باغي در بهاران داشتم
2738

خوب اما بخش بعدی گزارش

گزارشها حاکی از این است که یک لک قهوه ای رویت شده

همچنان قویا اصرار دارم که پری قریب الوقوع هست

هرچند فعلا به همین لک بسنده کرده

تا خدا چی بخواد

بخش بعدی گزارش رو با پیش بینی احتمال قریب الوقوع پری فردا خدمتتون اعلام خواهم کرد

نظریه امروز: با قدرت پیش به سوی ماه سوم

بچه ها واقعا اون لحظه كه داشتم ميديدمش و دست برام تكون ميداد براي همتون دعااااا كردم

عزیزم دلم

چقدر لحظات شیرینی هست

یاد روزهای بارداریم که میفتم، تکونای فرشته ام، بوی شیر وقتی بغلم خواب بود، صدای نفسهاش الان که خوابه و لبخندهای شیرین و شیرین زبونیاش...

صمیمانه و از ته دل از خدا میخوام حس زیبای مادری رو بارها و بارها به شما عزیزانم در زندگی تون هدیه بده

مادری نعمتی هست بی نظیر و به نظرم برترین نعمت خداوند، چنین عاشق بودنه

سلام بچه ها خوبید ؟ایشاله که این ماه انتظار به پایان میرسه و همه تون نی نی دار میشد . من بهد از زای ...

سلام مرمر جون نی نی خوبه ؟ انشالله که دیگه درد نمیاد سراغت.  نی نی رو هم عادت بده به شیشه من شیر خشک هم میدم البته من چون از ماه بعد باید برم سرکار

عزیزم ایشالله خدا تحمل درد شو برات راحت کنه و عملت هم به خوبی انجام ش. برا پسرت هم سعی کن از حالا عا ...

شبشه که میگیره ولی شیر خشک بهش ندادم اوایل میدادم ولی از وقتی ریفلاکسشو فهمیدم دیکه ندادم حالا نمیدونم تو ی روز میتونه همش شیر خشک بخوره .مامانمم میخاد با خودم بیاد بیمارستان خواهرم میخاد بگیرتش که دختر ۷ ساله و ی پسر شیطون ۲ ساله داره .واینکه عملم احتمالا شنبه باشه و جلو افتاده

سلام مرمر جون نی نی خوبه ؟ انشالله که دیگه درد نمیاد سراغت.  نی نی رو هم عادت بده به شیشه من شی ...

سلام عزیزم مرسی.نی نی شما چطوره؟من تو شیشه بهش ابجوش یا داروهاشو میدن شیشه میگیره ولی شیر خشک دیگه بهش ندادم حالا میترسم مزشو دوست نداشته باشه

2706