2733
2734
فارن بیبی من هاله انداخت 😭دارم از ذوق گریه میکنم اوف خدا اصن باورم نمیشه اصن باورم نمیشه مرسی از دع ...

عزیزم مبارکههه گلم.خداروشکرررررر😍😍😍😍😍😍

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای وااااییییی عزیزدلم خدارحم کرده اروم باش ازاین  به بعد قطره دادی یه کوچولو فوت کن تو صورتش قو ...

اوف خیلی بد بود.این بچه جون ب لبم کرده😩

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
وای الهی بمیرم دقیقا شبیه بچه خواهرشوهرم اونم اینجوری بود قورت نمیداد بعد یهو بچه کبود میشد یه بار ب ...

نمیدونی چ حسی بودم دنیا داشت دور سرم میچرخید.اینارو بیخیال تبریک میگممممم عزیزدلم خیلی خوشحال شدم واقعا حس خوبی بهم دادی خداروهزاربار شکرررر

2738
عزیزم الهی من استرس گرفتم تو ک حق داشتی

بچه دادی خیلی سخته اماده کن خودتو😅

خداروشکر ک انتظار توهم داره ب پایان میرسه.چ خوب بود ک این چندماهو باهاتون اشنا شدم و باهم روزامونو پشت سر گذاشتیم.خداروشکر نتیجه شم خوب بوده واسه هممون.انشالا این سری مهسا و سویل و بچه های دیگه ۹ماه زیبارو باهم پشت سربذارن

چه حس خوبیه. یادمه اولش که باهم آشنا شدیم چندماه اصلا هیچ کی باردار نمیشد. خیلی بد بود. بعد دیگه هرماه یکی مون حامله میشد. خداروشکر تا الانم ادامه داره. انشالله تک تک بچه های لیست باردار بشن 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
نمیدونی چ حسی بودم دنیا داشت دور سرم میچرخید.اینارو بیخیال تبریک میگممممم عزیزدلم خیلی خوشحال شدم وا ...

الهی فدات شم غزال هیچوقت یادم نمیره گفتی تو روضه حضرت علی اصغر برام دعا کردی خدا گلسارو برات نگهداره توکل روزای سختم کنارم بودین خیلی خوشحالم اونقدری ک اشکام بند نمیاد 

مهسا دوباره بیبی بزار چرا دوباره نمیزاری؟ حتما بارداری دختر منم بارداری قبلم روز موعدم لک داشتم قطع ...

اگه تا فردا صبح ادامه داشت و بیشتر شد که قطعا پریودیه. ولی اگه همینجوری خل بازی در آورد یا بی بی چک میذارم یا میرم آزمایش میدم

2706