2737
2734
طبیعی همین که آدم نمی دونه کی رخ میده و چقدر طول می‌کشه خیلی استرس آور منم یه سرچی درمورد هزینه های ...

منم وارد لیست میکنی انشالله دستت سبک باشه و منم نتیجه بگیرم

25 مرداد موعدمه 28 سالمه فکر کنم باید از اول ماه های اقدام رو شروع کنم پس همون ماه اول اقدام(هرچند دو سال بیشتره از اقدام اول گذشته و هر دفعه یه سنگی جلو پام بوده)

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🌺 اقدامی های تایپیک🌺

🔹ماووووی؛ ۳۱س،۲ ماه اقدام،موعد ۲۸ تیر

🔸best_life(مریم)؛۲۸س،۳ ماه اقدام، موعد ۳۰ تیر

🔹sseeaa(سپیده)؛ ۳۵س،۱۲ماه اقدام،موعد ۴ مرداد

🔸sara123؛ ۲۵س، ۵ماه اقدام، موعد ۵ مرداد

🔹shadi_p؛ ۳۵ س، بچه دوم، ۱ ماه اقدام،موعد ۵ مرداد

🔸denizsaye؛ ۲۹س، ۳ ماه اقدام، موعد ۵ مرداد

🔹1368hr(حمیده)؛ ۳۱س، ۳ ماه اقدام،موعد ۱۲ مرداد

🔸نفيس_جون؛۲۷س، ۱ ماه اقدام،موعد۱۶ مرداد

🔹 بنیتا جون؛۲۸س،۱ ماه اقدام، موعد ۲۵ مرداد

🔸همتاااااا؛ ٢٧ساله، ۴ماه اقدام، موعد ۲۶ مرداد

🔹mahsae؛۳۴س،۱۷ ماه اقدام،موعد 28 مرداد

🔸er7۵(الهام)؛ ۲۴س، ۲سال ۷ماه، موعد ۱۰ شهریور 

⚠️خانما لطفا روز موعدتون از خودتون تو تایپیک خبر بدید

2728
من یازدهم امپول زدم تازه اولین ماه ک استفاده میکنم نگران نباش خدا بزرگه دیگه تا تاخیر ننداختی ن بی ب ...

طاقت نمیارمممم ک امروز روز دهمه تا امروز هر روز بیبی گذاشتم دیروزم ک از...😢

طبیعی همین که آدم نمی دونه کی رخ میده و چقدر طول می‌کشه خیلی استرس آور منم یه سرچی درمورد هزینه های ...

دارم بیمه تکمیلی قبلا ۷۰٪ از هزینه رو میداد

الان گفته فقط ۴ تومنشو میدیم

ولی اینجوری به قول تو خیالم راحت تره

طاقت نمیارمممم ک امروز روز دهمه تا امروز هر روز بیبی گذاشتم دیروزم ک از...😢

خب خودتو داری داغون میکنی دختر خوب من خودم از بس بیبی گذاشتم ومنفی شده متنفرم ازش با اینکه دوبار مثبتشم دیدم ولی نکن این کارو با خودت من کاملا میفهممت خودم الان تا یه ذره کمرم درد میگیره یا زیر دلم تیر میکشه میگم اها درد پری اومد.صبر کن من هنوزم امیدوارم ک شما بتونی این ماه حامله بشی  

2738
مرسی عشقم😘😘

نگران نباش عزیززم ایشالا به زودی مامان میشی نمیدونم چرا سرنوشت بعضی از ماها اینجوری ک هر ماه با پریودمون میشکنیم اما نا امید نباش دکتر رفتی از داروهای کمکی استفاده کن نهایتش 

نگران نباش عزیززم ایشالا به زودی مامان میشی نمیدونم چرا سرنوشت بعضی از ماها اینجوری ک هر ماه با پریو ...

توکلم به خداس اگه قستم باشه منم مادر میشم اگر هم نشد لابد حکمتی هست 

نگران نباش عزیززم ایشالا به زودی مامان میشی نمیدونم چرا سرنوشت بعضی از ماها اینجوری ک هر ماه با پریو ...

انشالله تو هم زودی مامان بشی عزیزم

2706