2733
2734
غزال جان پیکسل عکست خیلی پایین هیچی معلوم نیست اما نگران نباش توی همین نی نی سایت کلی آدم دیدم ک ...

ارمغان مطمئنی زیر نموداره؟؟ اخه زیر ی نوار زرد داره نوشته ۱به ۱۵۹ ک بالاست بنظرم اما زیر نمودار عددش خیلی بهتره.خودمم گیجممم...منو شوهرم از غروب داریم گریه میکنیم

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه زده intermediate risk نگران نباش ریسکش متوسطه ولی واسه اینکه خیالت راحت شه برو آزمایش سل فیری بد ...

این ماه حدود ۳میلیون قسط داریم نمیتونیم این ماه خیلی اشفته شدم.ببین عدد انتی عالی بوده همه چی خوب بود نمیدونم این چرااینجوری شد

سلام سی سی جان شما بعد از خوردن قرص لتروزول و آمپول باردار شده بودی؛ میشه از تجربه ات برام بگی؟ چند ...

سلام عزیزم.آره باردارشدم.۱۴روزبعدتستم مثبت شد.الان ۶ماهمه وبچه امم دخترمه.خداروشکرهمه چی خوبه تاحالا.شما؟ولی اسم دخترونه گیرنیاوردم هنوز

2728
این ماه حدود ۳میلیون قسط داریم نمیتونیم این ماه خیلی اشفته شدم.ببین عدد انتی عالی بوده همه چی خوب بو ...

عزیزدلم استرس نه واسه تو خوبه نه کوچولوی توی دلت 

لطف کن یه عکس از نمودار برام بگیر از نزدیک

یه عکسم از نوشته های پایین سمت چپ

2738
ندادم بخدا از ترسیدم

از چی می ترسی؟ از این که بری آزمایشگاه کرونا بگیری؟ یا ابن که باردار نباشی؟ 

منم یه بار بعد پنج روز تاخیر آزمایش دادم باردار نبودم از اون موقع از آزمایش بدم میاد😆

غزل ریسکت متوسط نگران نباش، ریسک تروزومی ۱۳و ۱۸ نداری، ریسک تروزومی داون هم متوسط.. به نظرم شده قرض کنی اما برو ازمایش انجام بده که آرامش داشته باشی

توی این آزمایش غربالگری، یه سری آیتم ها مثل سقط قبلی و سن مادر روی ریسک تاثیر میذاره

به آجیم هم گفتند که انجام بده ما خیلی نگران شدیم، گفتند به همه کسایی که بالا ۳۵ اند و سقط داشتند میگن برید آزمایش انجام بدهند حتی اگه غربالگری خوب باشه.. 

غزال من که گفتم از اول مسقیم برید سل فری . حالا هم دیر نشده ولی حتما حتما حتما تو همین هفته برو سل فری اصلا و ابدا ریسک نکن . نمیخوام نگرانت کنم ها مطمئن باش سالمه من چون زخم خورده هستم اینقد تاکید میکنم . الانم روزی هزار دفعه خداروشکر میکنم که بهم فهموند بچه قبلی مشکل داشت مگر نه الان زندگیمون سیاه بود . 

غزل ریسکت متوسط نگران نباش، ریسک تروزومی ۱۳و ۱۸ نداری، ریسک تروزومی داون هم متوسط.. به نظرم شده قرض ...

نمیدونم بخدا امروز حالا میرم پیش دکترم ببینم چی میگه.حالم خیلی بده.برام دعا کن تورو خدا.من یبار زخم خوردم دیگه طاقت دومیو ندارم

سلام عزیزم.آره باردارشدم.۱۴روزبعدتستم مثبت شد.الان ۶ماهمه وبچه امم دخترمه.خداروشکرهمه چی خوبه تاحالا ...

دختر گلت مبارکتون باشه ؛ ایشالا بقیه اش رو هم بسلامتی و راحتی بگذرونی 

منم ماه پنجمم و دختر دارم

این اسما رو ببین شاید یکی به دلت نشست 

النا - آوین - آیناز

بارانا

پریناز : دارای ناز و کرشمه‌ای چون پری
پرنیا : پارچه‌ای ابریشمی دارای نقش و نگار

ترنم : آواز خوش، نغمه

ثمین : گرانبها
ثنا : حمد، ستایش

دیانا : پاک و منزه، نیکویی بخش
درین : گران بها و قیمتی

سوگل
سارینا : خالص، پاک
سانیا : سایه روشنِ جنگل

غزل : نوعی شعر، شعر عاشقانه

فاطیما : نام شهری است در اروپا

کمند
کیانا : طبیعت

گلنار : گل انار
گیسو : موی بلندسر
گندم : دانه خوراکی غنی از نشاسته

نادیا : امید، آرزو
نیلا : به رنگ نیل، نیلی
نیلیا
نرگس : نام گل است
نازگل : دختری که مانند گل زیبا و لطیف و ناز است.
نگار : چهره زیبا

مهسا : مثل ماهگل
مهشید : پرتو ماه، ماهتاب
مهیاس
مانیا
مهنیا
ماه پری
مهرآسا : مانند خورشید
ملینا

هلنا : روشنایی، نور
هلینا
هلیا : خورشید

ویانا : فرزانگی، بخردی، دانایی

یسنا : پرستش، بخشی از اوستا

خدایااا شکرررت👨‍👩‍👧
غزال من که گفتم از اول مسقیم برید سل فری . حالا هم دیر نشده ولی حتما حتما حتما تو همین هفته برو سل ف ...

عزیزم این ماه واقعا تو فشاریم اصلا شرایط این آزمایشو ندارم.

صبر میکنم تا غربالگری مرحله دوم.دکتر گفته دوهفته دیگه میتونم بدم این آزمایشو.حالا برم حضوری ببینم چی میگه

2706