2726
اصلا نمیدونم چیشد داشتم وارد هفته ۵ میشدم معذرت میخوام(یکلحظه افتادم رو خونریزی و سریع دفع شد ) اصلا ...

احتمالا نطفه ضعیف بوده توکلت به خدا باشه عزیزم انشالله این دفعه راحت باردار بشی بچه ات رو هم صحیح و سالم به دنیا بیاریش

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا منم شوهرم خیلی بد رانندگی کرد و استرس بهم وارد شد  هفته هشتم بودم یک هفته عذاب کشیدم تا ...

الان اقدامی عزیزم.چندوقت بعدسقط اقدام کردی 

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
احتمالا نطفه ضعیف بوده توکلت به خدا باشه عزیزم انشالله این دفعه راحت باردار بشی بچه ات رو هم صحیح و ...

بایدچکارکنم اطلاعات داری عزیزم؟ بازم این اتفاق میفته؟؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

عزیزم نگران نباش...سقط برا خیلیا اتفاق میفته منم خرداد پارسال یه سقط تو ۸ هفته داشتم ولی خدا دوباره بهم لطف کرد و الان باردارم. سه ماه بعد سقط اقدام کن ایشالله که زود باردار بشی

من که همش تو سر مامانمم دیگه خجالت میکشم هفته ای یه روز میام خونه خودم بقیش همش اونجام از رو این مبل ...

چه خوب😃 خدا خیرش بده... من مامانم بنده خدا خیلی گرفتاره یه سر داره هزار سودا...شاغل که هست نوه داری و نگهداری از پدرش هم به عهدشه...البته خودمم درس دارم برم اونجا دیگه به درسم نمیرسم. فقط آخرهفته ها میرم

سلام من اولین باره این تاپیکو میبینم میشه منم باشم؟؟ماه پیش سقط داشتم همش توفکرم نکنه دیگه باردارنشم ...

سلام عزیزم تازه سقط کردی و این فکرا عادیه واست.منم سقط داشتم ک هنوز اقدام نکردم.باران جونم سقط کرده بود و ماکانی ک الان هردوشون باردارن خداروشکر یکی دخمل و یکی پسر

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
کسی نظری نداشت برای سوال من؟؟  کسلی و خستگی میشه از علایم حاملگی باشه؟؟

اره عزیزم میتونه باشه ولی خیلیامون باعلائم زیاد باردار نبودیم و کسی ک علائم خاصی نداشت خداروشکرباردار بودن.ب این چیزا توجه نکنی بهتره عزیزم

دوماه استراحت کن از ماه سوم ب بعد خودتو شوهرت برین چکاپ تا دلیلش مشخص بشه.من ک رفتم فهمیدم همسرم واریگوسل داشته و جراحی کرده الان

من نزديك يه ساله اقدامم ماه پيش عكس رنگي گرفتم بايد ١٧ پري ميومد ولي هنوز نيومده اقدامم داشتم ولي مي ...

بی بی چک بزن عزیزم انشالله که مثبته 😘😘

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706