2726

من که همش تو سر مامانمم دیگه خجالت میکشم هفته ای یه روز میام خونه خودم بقیش همش اونجام از رو این مبل میفتم رو اون مبل 😅شوهرمم خجالتی ظهر از سرکار میاد نمیاد اونجا میره خونه خودمون شب واسه خواب میاد مامانم بنده خدا ناهارم واسه اون میبره سر کار دیگه خودمون خیلی خجالتیم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

⚘اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ⚘🙏کیست (جز خداوند) آنکه دعای مضطرّ را به اجابت رساند و رنج وغم را برطرف سازد🙏

من ۱۰۰ تا ذکر واسه mahdone فرستادم ،ایشالا خدا  بهت نی نی سالم و صالح بده🤰

خدایااا شکرررت👨‍👩‍👧
2728
⚘اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ⚘🙏کیست (جز خداوند) آنکه دعای مضطرّ را به ...

ممنون عزیزم، ایشالله هممون زودتر به هم خبر خوش بدیم🙏❤️

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏
ایشالا عزیزمم چند وقت اقدام بودی عزیزم؟ راحت نی نی اومد تو دلت؟

منم دوقلومیخوام دوتاپسر

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

سلام من اولین باره این تاپیکو میبینم میشه منم باشم؟؟ماه پیش سقط داشتم همش توفکرم نکنه دیگه باردارنشم یااگر بشم دوباره سقط بشه  

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

میشه راهنماییم کنید چند روزه صبا یه خستگی بی حسی عجیب سراغم میاد عین اینکه کسل باشی فقط بخوای بخوابی

سرچ کردم نشونه زیاد شدن هورمون بدنه 

ممکنه نشونه حاملگی باشه 

یک ۱۰ روزه اقدام داشتم

سلام من اولین باره این تاپیکو میبینم میشه منم باشم؟؟ماه پیش سقط داشتم همش توفکرم نکنه دیگه باردارنشم ...

چرا سقط داشتی 

منم سقط داشتم

توکل داشته باش ایشالا یه حاملگی موفق داریم

خدا بزرگه

چرا سقط داشتی  منم سقط داشتم توکل داشته باش ایشالا یه حاملگی موفق داریم خدا بزرگه

اصلا نمیدونم چیشد داشتم وارد هفته ۵ میشدم معذرت میخوام(یکلحظه افتادم رو خونریزی و سریع دفع شد ) اصلا اجازه نداد لباس بپوشم برم دکتری جایی خودمم دلیلش نفهمیدم ولی روزش استرس داشتم و پله بالا پایین کرده بودم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
چرا سقط داشتی  منم سقط داشتم توکل داشته باش ایشالا یه حاملگی موفق داریم خدا بزرگه

شماچندهفته بودی عزیزم.کی سقط داشتی دلیلش متوجه شدی؟؟

شماچندهفته بودی عزیزم.کی سقط داشتی دلیلش متوجه شدی؟؟

دقیقا منم شوهرم خیلی بد رانندگی کرد و استرس بهم وارد شد 

هفته هشتم بودم

یک هفته عذاب کشیدم تا دفع شد 

خیلی خیلی روزای بدی بود 😔😔😔😔

2706