2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بارداری مامان جانم🥰🥰

مبارک باشه انشالله، بله واقعا سقط خیلی وحشتناکه، منم ۴ ماه  پیش نی نی م سقط شد😭الهی که هر چی خیره برات پیش بیاد

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏
آیتا جونم عزیز دل، مگه نه اینکه به بیبی چک بعد خشک شدن نمیشه اعتماد کرد؟ میشه به همچین چیزی اعتماد ک ...

نه عزیزم بی بی چک یکی دیگه از دوستان چهارساعت بعد هاله انداخت و باردار بودن.اگه نباشی حتی هاله هم نمیاندازه.نگران سقط مجدد نباش منم تجربه ی خیلی بدی داشتم ولی قرار نیست ی اتفاق هربار تکرار شه.واییی خیلی خوشحالم😍

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
بارداری مامان جانم🥰🥰 مبارک باشه انشالله، بله واقعا سقط خیلی وحشتناکه، منم ۴ ماه  پیش نی نی م ...

الهییی...عزیزم مطمئن باش بااین دعاهامون توهم زووود زووود مامان میشی گلم ب تجربه تلخت فکرنکن

ممنونم عزیزم ممنونم؛ توکلم فقط به خداست حالا صبر میکنم سه شنبه بازم بیبی چک میزارم

اره حواهری عجله نکن و آرامش داشته باش.منتظر خبرای خوبت هستیم

2706