2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درس میشه انشالله خداروشکر مشکلی ندارین حتما حکمتی داره چیزای گرمی زیاد بخور مادرشوهر من میگف تخم مرغ ...

من فقط پریودام چن وقته همش جلو میفته قبلا همیشه ب موقع بود الان اینجوری شدم.دو دفعه هم عقب انداختم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2728
ممنون غزال جان ان شاالله بزودیه زود نوبت شما باشه😘

مبارک باشه عزیزم ان شاءالله سلامت باشه هرچی هست خوبه.منم امروزرفتم پیش دکترم ازمایش قندچهارمرحله ای برام نوشته.

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
مبارک باشه عزیزم ان شاءالله سلامت باشه هرچی هست خوبه.منم امروزرفتم پیش دکترم ازمایش قندچهارمرحله ای ...

ممنون نفس جون من دیروز صبح آزمایش قند دو مرحله ای دادم دو ماه پیشم چهار مرحله ای بود. چون لب مرزه همش میگه آزمایش بده

خدا جونم شکرت بابت همه چی  
2738

سلام مامانای آینده و حال و گذشته😋😊😘

نایب الزیارتون هستم در حرم حضرت رضا و واسه همه منتظرا دعا کردم.

برگ جونم امیدوارم ک بعد عکس رنگی بیبی مثبت بشه و خبرای خوب ازت بشنوم.زاه زاه عزیز امروز پوعدت بودا حواسم بهت هست بیا بگو ک حسم درست بوده😃.باران مهربون به یادت هستم و منتظر خبر خوبت.تیموتی دعا کردم ک نینی را به وقت و سالم بغل بگیری و یاسکا و فرشته و ماکانی شما هم باردادی بی خطر و زایمان خوب و نینی سالم و به وقت بیاد بغلتون انشاءالله.

ماهی کوچولو اینقدر انرژی مثبت بودی ک جای خالیت واقعا حس میشه عزیزم.

سارا وغزال و معصومه جون ب یادتون هستم و دعا میکنم زود بیبی مثبت بشه. و همین طور همه ی منتظرا.

من دیروز نوبت انومالی داشتم ولی نتونستم برم .۴ شنبه نوبت داد دعا کنین که همه چی خوب باشه و نینی سالم باشه.

سلام مامانای آینده و حال و گذشته😋😊😘 نایب الزیارتون هستم در حرم حضرت رضا و واسه همه منتظرا دعا کر ...

زیارتت قبول عزیزم ،مرسی که بیاد همه بودی انشالله نی نی کوچولوی خودتم سالم و سلامت بدنیا میاد

سلام به همه

ماریا جون ممنونم که دعا کردی من رو و به یادم بودی خیلی حس خوبی به آدم میده. منم هم دیشب هم و امروز صبح بیبی گزاشتم و منفی شد با وجود اون همه انرژی مثبتی که داشتم ولی بازم قسمتم نشد خیلی ناراحت شدم و شب که شد لکه بینی هام شروع شد و دقیقا روز ۳۶ سیکل پریود شدم. من حتی خواب هم دیده بودم ولی نشد. هر چی که خدا بخواد همون میشه همیشه شکرش رو میکنم چون میدونم بهترین ها رو برام میخواد و من رو هم یه روز انشالله به نیت ام میرسونه. 

مرسی از همه که به فکر بودین و میگفتین کلپ قهرمانی واسه منه اما متاسفانه نبود😂😂😂

سلام به همه ماریا جون ممنونم که دعا کردی من رو و به یادم بودی خیلی حس خوبی به آدم میده. منم هم دیشب ...

حیف شد عزیزم ولی طوری نیست خدا همیشه بهترین ها را واسه ما میخاد پس منتظر باش ک تو بهترین موقعیت نینی میاد تو اون دل منتظرت. واسه ما هم دعا کن ک به سلامت فارغ بشیم.

2706