1232
1226
عنوان

اقدامی های عزیز بیایید دور هم باشیم (پیش به سوی مادر شدن)

| مشاهده متن کامل بحث + 54320 بازدید | 8748 پست
عزیزم انشالله به سلامتی طی بشه زودتر برو دنبالش خدای نکرده عفونت خونی نده

قرار بود سه شنبه برم اما بیمارستانی که میخاد دکتر عمل کنه خیلی گرون میشه ۸ ملیون حالا شوهرم ی بیمارستان خصوصی دیگه پرسیده ۵ تومنه احتمالا شنبه اونجا عمل کنم

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

از دکتر پرسیدم گفت یک روز نمیتونی بهش شیر بدی

سخت نگیر عزیزم بهر حال چیزیه که پیش اومده حالا یه روز چیزی نمیشه شیرتو بدوش بزار یخچال همونو بگو بدن بهش ممکنه اذیت بشه ولی الان سلامتی خودت تو اولویته ایشالا به سلامتی عمل می کنی و این روزها هم می گذره

منم به زودی مادر میشم   خدا میشه منم مامان بشم یادته ازت قول گرفتم   دوسال اقدامم نمی دونم چرا نشده ولی حتما میشه

بچه ها من تو هشتمین روز لکه بینی هستم و همچنان پریود نشدم و این خیلی عجیبه چون من نهایت شش روز لک داشتم یا چهار روز ایندفعه خیلی طولانی شده و هر ماه دارم بدتر میشم

منم به زودی مادر میشم   خدا میشه منم مامان بشم یادته ازت قول گرفتم   دوسال اقدامم نمی دونم چرا نشده ولی حتما میشه
1156
نه عزیزم به گمانم دارم پریود میشم

ماهی کوچولو کاش یه بی بی دیگه می زدی

هاله داره عزیزمم اگه زیر یک دقیقه افتاده مثبتهه به سلامتی

الان چهار روزه لکه بینی دارم هنوزم قطع نشده. همیشه قبل پری سه روز اول لکه بینی دارم کلا دو بار هم پیش اومده که تقریبا کل سیکلم به لکه بینی گذشته بنظرتون میشه به این هاله اعتنا کرد یا مثبت کاذبه؟

8
[QUOTE=87804801]هاله داره عزیزمم اگه زیر یک دقیقه افتاده مثبتهه به سلامتی[/QUOTE اره به محض این که ...

به نظرم فردا یا اخر شب دوباره بزن ببین پر رنگ شده یا نه بعد برو آزمایش بده 

لکه هات چه جوره صورتیه؟

1167
راستی یکی دو روزم سمت راست تقریبا پایین شکمم هر چند دقیقه یه بار تیر میکشید.امروز دیگه تیر نکشیده فع ...

منم این مدل لکه هارو داشتم اما باردار نبودم بعضی ها هم ایم مدلی بودن باردار بودن پس نگران نباش یا داری پریود میشی یا به امید خدا بارداری پس اخر شب باز بی بی چک بزن ببین پر رنگ شده یا نه

وقتی زیر یه دقیقه هاله میوفته مطمین باش یه خبری هست

دوستا من قصد دارم سه چهار  ماه دیگه باردار باشم که نوزاد توی اردیبهشت و فروردین سال دیگه بیادکه خودم اذیت نشم باگرما و اینا.حالا گفتم ی اپلیکیشن نصب کنم ازین مراقبت پیش و درطول بارداری . کسی خبرداره کدام اپلیکیشن خوبه 

1220