1464
1411
سلام من اولین باره این تاپیکو میبینم میشه منم باشم؟؟ماه پیش سقط داشتم همش توفکرم نکنه دیگه باردارنشم ...

چرا سقط داشتی 

منم سقط داشتم

توکل داشته باش ایشالا یه حاملگی موفق داریم

خدا بزرگه

چرا سقط داشتی  منم سقط داشتم توکل داشته باش ایشالا یه حاملگی موفق داریم خدا بزرگه

اصلا نمیدونم چیشد داشتم وارد هفته ۵ میشدم معذرت میخوام(یکلحظه افتادم رو خونریزی و سریع دفع شد ) اصلا اجازه نداد لباس بپوشم برم دکتری جایی خودمم دلیلش نفهمیدم ولی روزش استرس داشتم و پله بالا پایین کرده بودم

هرکس که بدم گفت بدی سیرت اوست.هرکس که مراخواندنکو خودنیکوست.حال متکلم ازکلامش پیداست.ازکوزه همان برون تراود که دراوست  
چرا سقط داشتی  منم سقط داشتم توکل داشته باش ایشالا یه حاملگی موفق داریم خدا بزرگه

شماچندهفته بودی عزیزم.کی سقط داشتی دلیلش متوجه شدی؟؟

هرکس که بدم گفت بدی سیرت اوست.هرکس که مراخواندنکو خودنیکوست.حال متکلم ازکلامش پیداست.ازکوزه همان برون تراود که دراوست  

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

شماچندهفته بودی عزیزم.کی سقط داشتی دلیلش متوجه شدی؟؟

دقیقا منم شوهرم خیلی بد رانندگی کرد و استرس بهم وارد شد 

هفته هشتم بودم

یک هفته عذاب کشیدم تا دفع شد 

خیلی خیلی روزای بدی بود 😔😔😔😔

1473
اصلا نمیدونم چیشد داشتم وارد هفته ۵ میشدم معذرت میخوام(یکلحظه افتادم رو خونریزی و سریع دفع شد ) اصلا ...

احتمالا نطفه ضعیف بوده توکلت به خدا باشه عزیزم انشالله این دفعه راحت باردار بشی بچه ات رو هم صحیح و سالم به دنیا بیاریش

1485
دقیقا منم شوهرم خیلی بد رانندگی کرد و استرس بهم وارد شد  هفته هشتم بودم یک هفته عذاب کشیدم تا ...

الان اقدامی عزیزم.چندوقت بعدسقط اقدام کردی 

احتمالا نطفه ضعیف بوده توکلت به خدا باشه عزیزم انشالله این دفعه راحت باردار بشی بچه ات رو هم صحیح و ...

بایدچکارکنم اطلاعات داری عزیزم؟ بازم این اتفاق میفته؟؟

عزیزم نگران نباش...سقط برا خیلیا اتفاق میفته منم خرداد پارسال یه سقط تو ۸ هفته داشتم ولی خدا دوباره بهم لطف کرد و الان باردارم. سه ماه بعد سقط اقدام کن ایشالله که زود باردار بشی

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی نظری نداشت برای سوال من؟؟  کسلی و خستگی میشه از علایم حاملگی باشه؟؟

اره عزیزم از علایم بارداری هست ولی معمولا علایم بارداری انقدر زود خودشو نشون نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که همش تو سر مامانمم دیگه خجالت میکشم هفته ای یه روز میام خونه خودم بقیش همش اونجام از رو این مبل ...

چه خوب😃 خدا خیرش بده... من مامانم بنده خدا خیلی گرفتاره یه سر داره هزار سودا...شاغل که هست نوه داری و نگهداری از پدرش هم به عهدشه...البته خودمم درس دارم برم اونجا دیگه به درسم نمیرسم. فقط آخرهفته ها میرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
سلام من اولین باره این تاپیکو میبینم میشه منم باشم؟؟ماه پیش سقط داشتم همش توفکرم نکنه دیگه باردارنشم ...

سلام عزیزم تازه سقط کردی و این فکرا عادیه واست.منم سقط داشتم ک هنوز اقدام نکردم.باران جونم سقط کرده بود و ماکانی ک الان هردوشون باردارن خداروشکر یکی دخمل و یکی پسر

خداجونم شکرت که قراره یه نی نی ناز بذاری تودلم😊
کسی نظری نداشت برای سوال من؟؟  کسلی و خستگی میشه از علایم حاملگی باشه؟؟

اره عزیزم میتونه باشه ولی خیلیامون باعلائم زیاد باردار نبودیم و کسی ک علائم خاصی نداشت خداروشکرباردار بودن.ب این چیزا توجه نکنی بهتره عزیزم

دوماه استراحت کن از ماه سوم ب بعد خودتو شوهرت برین چکاپ تا دلیلش مشخص بشه.من ک رفتم فهمیدم همسرم واریگوسل داشته و جراحی کرده الان

1457