1147
1226

بچه هااا هر کسی بیاد مشخصاتشو بگهه 

برگ......33 ساله.........11 ماه اقدام 

منم به زودی مادر میشم   خدا میشه منم مامان بشم یادته ازت قول گرفتم   دوسال اقدامم نمی دونم چرا نشده ولی حتما میشه

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

ایشالا که دامن همتون تو سال ۹۷ سبز بشه و نی نی تونو بغل کنین . بره منم دعا کنین‌ نی نیم صحیح و سالم ...

ایشالا عزیزمم چند وقت اقدام بودی عزیزم؟ راحت نی نی اومد تو دلت؟

منم به زودی مادر میشم   خدا میشه منم مامان بشم یادته ازت قول گرفتم   دوسال اقدامم نمی دونم چرا نشده ولی حتما میشه
1156
شیطونک.....21ساله.....3سال اقدام.

مشکلت چیه عزیزم؟

سلام ،کتونی ۳۱ ساله،منتظرم پریود شم بعد برم‌اقدام،یه دختر ۳ سال ونیمه دارم

ایشالا با اولین اقدام نتیجه میگیرید زودیییییییی

ایشالا که دامن همتون تو سال ۹۷ سبز بشه و نی نی تونو بغل کنین . بره منم دعا کنین‌ نی نیم صحیح و سالم ...

وااای بگو همین ۹۶

آدمیزاد است دیگر...غمناکترین لحظه هایش را از کسی دارد که شیرین ترین خاطراتش را رقم زده...
8
ایشالا با اولین اقدام نتیجه میگیرید زودیییییییی

ممنون دخترمو ماه دوم اقدام باردار شدم این یکی رو نمیدونم؛توکل به خدا

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
وااای بگو همین ۹۶

منظورشون اینه نی نی بره تو دلت 97 به دنیااا بیاد عزیزمممممم

عزیزم من بارداری دومم هست یه دختر چهار ساله دارم. اینو ناخاسته باردار شدم اونم با یه بار اقدام مشکو ...

چههههههههههههههههه خوببببببببببب

1167
عزیزم خیلی خیلی زود بی بی چک گذاشتی

اره میدونم متاسفانه از بس هولم اخه خیلی قبلش معطل شدم تا بتونم اقدام کنم

آدمیزاد است دیگر...غمناکترین لحظه هایش را از کسی دارد که شیرین ترین خاطراتش را رقم زده...
1220