834
648
عنوان

تاپیک دائمی, دوستای دائمی. . هرکی میخواد بیاد☺

| مشاهده متن کامل بحث + 33756 بازدید | 11761 پست

من تازه خاستم برم صاف کنم 😐😐😐صافی ژاپنی

عالمان وحقوقدانان نی نی سایت یه نظریه وقانون دارن ک میگه:حتی از مغزتون هم استفاده نکنید.شاید بعضی‌ها نداشته باشن و دل‌شون بخواد  

سلام سلام 

منم اومدم 😎 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها اکانت اینستگرام ساختم اگه دوست داشتید دنبال کنید . 》  "Shooka_21"  به اسم   "دختر_خوب" 《      در ضمن تیکرم واسه بارداری نیست.      

شام چی داشته بیدین؟ ما کوکو سبزی🍀🍀🍀

ما جاتون خالی شوید پلو با تن ماهی نمیدونم یا خود ماهی اونش هنوز مشخص نیست . 

نوش جونتون من کوکو خیلی دوس دارم 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها اکانت اینستگرام ساختم اگه دوست داشتید دنبال کنید . 》  "Shooka_21"  به اسم   "دختر_خوب" 《      در ضمن تیکرم واسه بارداری نیست.      
836
لختم قشنگه، اره واسه تنوع کنی خوبه صافی ژاپنی نمیدونم،چجوریه ولی کراتینه خیلی خوبه

صافی ژاپنی صاااف صاف میشه عین موهای ژاپنیا اما اگه دلم واس موفرفری تنگ شد نمیتونم کاریش کنم

عالمان وحقوقدانان نی نی سایت یه نظریه وقانون دارن ک میگه:حتی از مغزتون هم استفاده نکنید.شاید بعضی‌ها نداشته باشن و دل‌شون بخواد  
صافی ژاپنی صاااف صاف میشه عین موهای ژاپنیا اما اگه دلم واس موفرفری تنگ شد نمیتونم کاریش کنم

خب یه مدتیه، بعدش برمیگرده موهای خودت میشه

مثلا کراتینه موهات یکی دوماه لخته لخت میشه بعدش برمیگرده

سلاامم خوجومدی

مرسی خو 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
857
خب یه مدتیه، بعدش برمیگرده موهای خودت میشه مثلا کراتینه موهات یکی دوماه لخته لخت میشه بعدش برمیگرده

این ک میگم دائمیه. فقط ترمیم ریشه میخاد. نمیدونم والا

اوو حتما خیلی هم گرون میشه، حیفه ولی

واسه موهای من میشه یه تومن

اره

853
نگین زشتو کجایی😉😉

سلامم اومدم

851