موضوع بحث

تاپیک دائمی, دوستای دائمی. . هرکی میخواد بیاد☺

| مشاهده متن کامل بحث + 33668 بازدید | 11754 پست

من تازه خاستم برم صاف کنم 😐😐😐صافی ژاپنی

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر، کلمه ی خیلی قشنگیه  البته اگه پسوند شوهر کنارش نباشه‌ اسیرشدیم نصف عمری  تیکر عروسیمه بااجازتون😅👰🏻❣️ 

شام چی داشته بیدین؟ ما کوکو سبزی🍀🍀🍀

ما جاتون خالی شوید پلو با تن ماهی نمیدونم یا خود ماهی اونش هنوز مشخص نیست . 

نوش جونتون من کوکو خیلی دوس دارم 😍

🔴آموزش زبان انگلیسی به کودکان و بزرگسالان در اصفهان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی🔴 ⚪..ترجمه متون انگلیسی با قیمت مناسب..⚪
لختم قشنگه، اره واسه تنوع کنی خوبه صافی ژاپنی نمیدونم،چجوریه ولی کراتینه خیلی خوبه

صافی ژاپنی صاااف صاف میشه عین موهای ژاپنیا اما اگه دلم واس موفرفری تنگ شد نمیتونم کاریش کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر، کلمه ی خیلی قشنگیه  البته اگه پسوند شوهر کنارش نباشه‌ اسیرشدیم نصف عمری  تیکر عروسیمه بااجازتون😅👰🏻❣️ 
صافی ژاپنی صاااف صاف میشه عین موهای ژاپنیا اما اگه دلم واس موفرفری تنگ شد نمیتونم کاریش کنم

خب یه مدتیه، بعدش برمیگرده موهای خودت میشه

مثلا کراتینه موهات یکی دوماه لخته لخت میشه بعدش برمیگرده

روشنفکری فحش نیست.. سعادته. خدانصیب کنه💙
خب یه مدتیه، بعدش برمیگرده موهای خودت میشه مثلا کراتینه موهات یکی دوماه لخته لخت میشه بعدش برمیگرده

این ک میگم دائمیه. فقط ترمیم ریشه میخاد. نمیدونم والا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوو حتما خیلی هم گرون میشه، حیفه ولی

واسه موهای من میشه یه تومن

اره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام کسی هست؟ 💓🐀

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه چند روزه کلشبلند شو یکم موهاتو شونه کنش،یه آبی به سر و روت بزن،انقدر غریبگی نکن تو خونه خودتاصن بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر،بچرخچون خانومی صداتو نبر،هرحرف داری تو جمع بزنولااقل،خودت هوای خودتو داشته باشاز کمد درار اون کفشتو که،پاشنه داشتبرو جلو آینه به خودت برساون دختر سرحال قدیموراش بندازفکر نکن به هیچی اصنیه مدت سر به هیشکی نزنیه،صبر ازت مونده فقطنذاری اونم بگیرن ازت ..باردار نيستم😐
سیلام من هسدم

حوصلم پوکید😔🐀

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه چند روزه کلشبلند شو یکم موهاتو شونه کنش،یه آبی به سر و روت بزن،انقدر غریبگی نکن تو خونه خودتاصن بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر،بچرخچون خانومی صداتو نبر،هرحرف داری تو جمع بزنولااقل،خودت هوای خودتو داشته باشاز کمد درار اون کفشتو که،پاشنه داشتبرو جلو آینه به خودت برساون دختر سرحال قدیموراش بندازفکر نکن به هیچی اصنیه مدت سر به هیشکی نزنیه،صبر ازت مونده فقطنذاری اونم بگیرن ازت ..باردار نيستم😐
نگین زشتو کجایی😉😉

سلامم اومدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40