😂😂😂😂

ايشالله سالم بدنيا بياد 

هلنا خانوووم قدمت خييير

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
اول اينكه خيلى مباركه بعد اينكه عزيزم شايد متوجه نباشى چه لطف بزرگى به همسر آيندش كردى كادو تول ...

😄😄😄اره دیگه دومادم راحت میشه خخخخ😂😂😂😂

کاربر محترم اگه نظرت با پستم مخالفه رپلای نکن ، توهین نکن نظرتو بهم تحمیل نکن...من برا سرگرمی اومدم اینجا نه واسه دعوا...اگه دنبال دعوا میگردی برو سراغ یکی دیگه من اهل دعوا نیستم دوست عزیز   
ايشالله سالم بدنيا بياد  هلنا خانوووم قدمت خييير

مرسی عزززیزم انشالله😍😍😍

کاربر محترم اگه نظرت با پستم مخالفه رپلای نکن ، توهین نکن نظرتو بهم تحمیل نکن...من برا سرگرمی اومدم اینجا نه واسه دعوا...اگه دنبال دعوا میگردی برو سراغ یکی دیگه من اهل دعوا نیستم دوست عزیز   
استاتر جان تاجت قشنگه ولی ی بار تل رو هم امتحان کن من عکاس عروسها بودم ی زمانی. توی عکسها تل قشنگتر ...

موافقم.منم تل گذاشتم😊

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری نیست😀😀😀تولدیکسالگی دخترمه😍😍😍
ینی عاشق اونایی ام که به بدترین لحن ممکن میگن زشته... واقعا نمیشه وقتی خوشتون نیومد یه کم مهربون تر ...

ممنون گلم آره ديدم اين نظرا و تمسخراي بعضيا رو ولي لايق جواب دادن و بحث كردن نيستن اين آدما

😍خدا جونم شکرت بخاطر همه چیز😍

فرمول ترکیب رنگ مو رو تو یه سایت اینترنتی با پکیج رنگ مو و محصولات مراقبت موی بعدش رو داد بهم، اونقدر ذوق کردم، که خواستم به همه بگم، یه کاراملی شیک، تازشم رنگ موها فقط المانی و خارجی اونم 12000 تومن