2726
عنوان

داستان زندگي لعنتي

| مشاهده متن کامل بحث + 270110 بازدید | 1058 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم زندگی منم همینجوری شد یکی اومد تو زندگیمو بکارتمو گرفت بعدش نمیدونم چیشد ک یهو دیدم سر سفره عقدم با یکی دیگه ک کاملا سنتی بود ..اصلا هیچ علاقه ای بهش نداشتم و اون فهمید ک من دختر نبودم و تو این ۴سال فقط ی بار تو دعوای شدیدی ک کردیم بهم گفت ک میدونه و اینکه بعد از عقد دیدم هنوزم با کسایی ک دوسته داره ادامه میده چند باری فهمیدم و قول داد ک تکرار نکنه ولی خب همش دروغ بود خدا چنان درس عبرتی بهش داد و زدش زمین ولی بازم فایده نداشت ۱سال تمام ازش پرستاری کردم مردم و زنده شدم سر جا افتاده اجیم خواب بود با دستش پاشو لمس کرده و اجیم بیدار شده بعد دستشو گرفته بهش گفته بیا با اینکه ۱۶ ۱۷ سالشه...کاش منم مثل تو ازدواج نمیکردم کاش منم میموندم خونه بابام و حالا این خفتو خاری رو تحمل نمیکردم حالا ک ایقد وابسته شدم بهش حالا ک ایقد دوسش دارم حالا ک اینقد زندگیمونو دوس دارم چطور میشه دل کند و رفت؟؟چطور میشه گذشت از این همه چیز و رفت؟؟ چطور میشه خونه ای ک تک تک وسیله هاشو با عشق خریدی ول کنی بری؟؟ امروز قراره برم با وکیل صحبت کنم ببینم چی میشه..

برات دعا میکنم ک خدا بهت صبر بده و قشنگ ترین ها نصیبت بشه 

واقعا هیشکی رو از رو ظاهر نمیشه قضاوت کرد 

2728
دیدید چقدر بی تربیته؟؟؟ جواب ندادم که همه ببینن شخصیتشو

بی تربیت شمایید که این بحث مضخرف رو شروع کردید و اینقدر ادامه ش دادی تا اون کاربر از کوره در رفت واسه تمام پستات گزارش زدم چون واقعا از اول تقصیر شما بود. امیدوارم مسئولین سایت رسیدگی کنن و قطع کاربری بشی .

امیدوارم هردو تای این کاربرا قطع شن چه اونکه این بحث مزخرف نژادپرستانه رو شروع کرد و این خانمو تحریک کرد چه این خانمی که جای گزارش فحش های زشت دادواقعا هردو تربیت ندارند

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

استارار عزیز بنظرمن اول خودت مقصری دوم خودت سوم خودت و دهم  هم خودت چون با کسی که دوسش نداشتی عشقی بهش نداشتی بودی . حالا هم سرزنش نمیکنم ولی گلم همچی هم ب یه پرده بکارت نیس ن الکی فکرتو درگیر کن نه چیزی اگ۶ بعداز علی کسی پیدا شه ک واقعا توروبراخودت بخوتد ب یه پرده نمیزاره بهم بخوره 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
وااا این حرفا کدومه انقدرررر دیدم مردایی که راحتم کنار اومدن شاید مردایی باشن که کنار نمیان که بسی ...

منم از این مردا دیدم ولی با این تفاوت که موقعیت و سطح خیلی پایین تری نسبت به خانوم داشتن و راضی به ازدواج شدن. عزیزم ما توی ایران زندگی میکنم یه کشور جهان سومی با کلی مغزهای فسیل شده. استارتر نباید موقعیت های خوب خودشو به این دلیل از دست بده

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
2706