2737
2734
عنوان

داستان زندگي لعنتي

| مشاهده متن کامل بحث + 270110 بازدید | 1058 پست
فکر کنم اون موقع که دوست شده 19سالش نبوده کمتر بوده نادونی کرده دیگه 😔

تقصیر خانوادشه

من پونزده سالم بود خانوادم کاملا اگاهم کردن مسایل جنسی از ده سالگی میدونستم خیلی جنس دختر حساسه باید مراقب بود

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیر خانوادشه من پونزده سالم بود خانوادم کاملا اگاهم کردن مسایل جنسی از ده سالگی میدونستم خیلی جنس ...

آره متاسفانه خانواده هم خیلی کوتاهی کردن دربرابرش ولی بنده خدا الان خودش خیلی پشیمونه به نظرم به خاطره یه اشتباه حقش نیست آیندشم تباه بشه درسته اشتباه بدی کرده نادونی کرده اعتمادبی جا کرده. انشالله خدا بهترین راه جلو پاش بزاره از این به بعد وازدواج موفقی هم بکنه 

2731
فعلا شوهرتو داره ج نده هارو نگاه میکنه ارضامیشه ولی تو انقدر بدترکیبی که نگات نمیکنه

فعلاکاردارم بعداحسابتومیرسم بی تربیت خانم البته اگه قطع دسترسی نشدی

ایرانی باادب🤣🤣

۱۴۰۰/۱۰/۱۰💍💍
2738
چ افغانی چ ایرانی هممون انسانیم بیخیال بحث نکن دیه

من از اولشم بحث نکردم ببین خودش همش شروع میکنه هیچی نگفتم گفتم ولش کن یه چی میگه از ساعت 3تا الان بامن داره بحث میکنه الهی که زندگیش بدتر ازمن بشه بفهمه یعنی چی اینو به اون نفهم بگو که همش اسم شوهرمنو میاره روش حساسم حق نداره هرچی گفته همه کسشه

بس کن توام چقدر بد دهنید شمادونفر  

خودت که شاهد بودی که اول شروع کرد هیچی نگفتم پرو شده عن خانوم شده از طریق تاپیکش از طریق وقیح پیداش میکنم پدر بی ناموسشو در میارم منونشناخته

خودت که شاهد بودی که اول شروع کرد هیچی نگفتم پرو شده عن خانوم شده از طریق تاپیکش از طریق وقیح پیداش ...

ادامش نده بزار بگه گفتار هر کس نشانه شخصیت اون کسه  بزار هرچی دوستداره بگه وقتی شماهم فحش بدتر از اون بدی بهش پس چه فرقی باهاش داری 

2706