2733
2734
عنوان

نحوه مصرف کلوتریمازول در بارداری

1855 بازدید | 11 پست

من حدود دو هفته پیش دکتر بودم و یه کم سوزش داشتم، دکتر بهم گفت اگه سوزشت بیشتر شد این پماد و بعلاوه فلوئوسینولون استفاده کن، اما متاسفانه من نحوه مصرفش رو فراموش کردم و دکترم این هفته نیست کلا، فقط یادمه گفت موضعی و اگه اشتباه نکنم گفت قاطی  کن با هم مصرف کن، حالا شک دارم اصلا درست فهمیدم یا کلا داستان قاطی کردم😂😂

کسی بوده دکترش برای عفونت قارچی گفته باشه دو تا پماد رو قاطی کنه و مصرف کنه؟

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

این دارو ک عوارض داره تو بارداری 😐😐😐

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این دارو ک عوارض داره تو بارداری 😐😐😐

نه تو سه ماه اول احتیاط داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه تو سه ماه اول احتیاط داره

بله درسته. 

شماره دکترتو نداری؟ بزنگ بپرس

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
به من توبارداری داده بودگفت نصف اپلیکاتوروواژینال مصرف کن

به من گفت فقط موضعی ولی ترکیبش با پماد دوم رو یادم نیست😥😥😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بله درسته.  شماره دکترتو نداری؟ بزنگ بپرس

بدبختانه نیست این هفته گویا، تلفنش جواب نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که تا اخر بارداری چند بار زدم هر بار نصف اپلیکاتور اپلیکاتورم تا ته نمیبردم داخل

اون پماد دوم رو نداده بود بهت؟ فلوئوسینولون رو میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40