2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طلوع جام من تعریف دکتر نصر رو هم برای ای وی اف هیلی شنیدم شما چیزی شنیدی؟

آره منم خیلی شنیدم ولی تحقیقاتم ردش کرد. هم اینکه خیلی وقت نمیذاره برای مریض، هم آیه ی یاسه. من الان دارم میرم دکتر. دعاکن بهترین ها برام پیش بیاد.

این دکتر ذوالقدری رو آصف جاه معرفی کرد و مورد تایید ایشونه

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

من بازم به شما پیشنهاد میکنم که اول برید پیش دکتر آصف جاه. یه مشاوره بگیری، راهنماییت میکنه که چه کاری برات بهتره. خیلی دکتر خوبیه و فوق العاده به فکر مریضه.

دوست من  مریضش بود، یه مشکلی براش پیش اومده بود، تماس گرفته بود با دکتر آصف جاه، برادرش جواب داده بود که دکتر یه عمل داشته و الان تو ریکاوریه، بعد دکتر تو همون وضع جواب سوال دوستمو داده بود.

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
من فردا نوبت دارم پیش دکتر ذوالقدری، اولین باره میخام برم، اما تعریفشو زیاد شنیدم

ببخشی میشه خواهش کنم بگید کار دکتر ذوالقدری چطوره من تازه وقت گرفتم میخام واسه آی وی اف برم میخام مطب خیلی شلوغ و خر تو خر نباشه 

عزیزم شما چند سالتون بود که عمل کردید و ذخیره تخمدان تون چقدر بود قبل و بعدعمل؟ 

من 26 سالم بود عمل کردم ذخیره تخمدان خوب بود مشکلی از اون نظر نداشتم

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟