2726

عزیزم چسبندگی ربطی به ای وی اف نداره. چسبندگی رو برای بارداری طبیعی درمان می کنن.وگرنه ای وی اف که مستقیما جنین می ره تو رحم

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چسبندگی ربطی به ای وی اف نداره. چسبندگی رو برای بارداری طبیعی درمان می کنن.وگرنه ای وی اف که م ...

مت هم اندومتریوز دارم هم جسبندکی شدید تخمدان ها و روده

دکترم گفته باید لاپارا بشی ولی اگرم لاپارا بشی ذخیرت ممکنه صفر بشه حالا می خوام بدونم با اندو متریوز و چسبندگی ایا ای وی اف امکان مذیر هست؟

2728

والا من اینقدر تجربه ندارم. بذار شاید بچه ها بلد باشن بهت بگن

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
مت هم اندومتریوز دارم هم جسبندکی شدید تخمدان ها و روده دکترم گفته باید لاپارا بشی ولی اگرم لاپارا ب ...

منم چسبندگیه شدید داشتم تو نامه بیمارستانم نوشته بودن آندومتریوز شدید 

تو ایران ففط یه نفر میتونه صد در صد درمان کنه امثال ماهارو 

تازه ذخیرمم پایین نیومد فولیکولام بالغ میشد الانم باردارم

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
پیش کی باردار شدین؟

دکتر عادل شروین اگه بیمه نکمیلی داری یا وصع مالیت خوبه ش

شکم نکن که باید فقط بری پیش ایشون 

من یکسال تمام دکترای ایرانو رفتم همه گفتن آی وی اف ولی ایشون بهم قول داد که انجام مبده برام 

و واقعا دستشون طلاس

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706