2737
2739

سلام دوستای قشنگم

میخوام برای همتون دعا کنم...

دوستان که منو میشناسن میدونن چقدر اذیت شدم.درسته خیلیاتون خیلی بیشتر از من انتظار کشیدید...ولی منم دو ساله تو انتظار دیدن بچه م هستم.یکیشون که فرشته شد و رفت پیش خدا...ولی انگار خدا ایندفه بهم نظر کرده...

خدایا به همین وقت و به همین بارونت دل کسی رو نشکن.همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون...دل منتظرارو مثل من شاد کن...الهی آمین😊

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

برای منم دعا کن . تو اسفند باید آمپول بزنم و اقدام. ان شاالله به سلامتی بغلش کنی 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله سلامت باشین و تو کوچولوت .میشه خواهش کنم برام دعا کنی،خیلی داغونم

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید.ازتون خواهش میکنم  باردار نیستم...تیکرم رفت رو تبریک ولی حتی یک درصد از غمم کم نشده هنوز،دلم آتیش میگیره نگاهش میکنم، ولی نمیخوام برش دارم...خدا من له شدم،مردم،این امتحان رو تمام میکنی؟
2728
انشالله سلامت باشین و تو کوچولوت .میشه خواهش کنم برام دعا کنی،خیلی داغونم

چشم عزیزم.حتما.انشالله به زودی حالت خوب شه😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
برای منم دعا کن . تو اسفند باید آمپول بزنم و اقدام. ان شاالله به سلامتی بغلش کنی 

انشالله به زودی دلت شاد میشه و دامنت سبز😊😊😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالا بچه تو صحیح و سلامت بغل بگیری.برای منم دعا کن قبل ازسال جدید دلم شاد بشه اگربه صلاحمه

انشالله گلم.انشالله خدا دل همه منتظرارو شاد کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله گلم.انشالله خدا دل همه منتظرارو شاد کنه

برای منم دعا کنید لطفاً 

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹 دوستای گلم   میشه برای به سلامت دنیا اومدن نی نیم یه صلوات بفرستین؟   ممنونم    
2738