2733
2734
عنوان

خانه همیشه تمیز !!

3852 بازدید | 41 پست

ببخشيد کسی تاپیک یا کانال یا اینستاگ رام  جایی می شناسید راجع به تمییز نگه داشتن دایمی خانه و روش ها و روزهای تمییز کاری و...کمک کنه به من.

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

یا مثلا اگه روشی داره برای تمییز نگه داشتن کمک کنه

البته روش کلی نمی خوام که اگه هر چیزی رو بزاری سر جاش و تمییز می مونه اینطوری نباشه.

من تو خونه کار می کنم و پسر ۶ ساله دارم و نمی تونم ( یاد نگرفتم البته ) که خونه ام همیشه تمییز باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خونم همیشه تمیزه کثیف نمیشه اصن

تازه ازدواج کردی یا بچه نداری کدوم یکی؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2738
جفتش 

همون دیگه بچه ک بیاد هر چی انرژیه تخلیه میشه

هم اینکه خونه رو گلستون میکنه واست  😁

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
من خونم همیشه تمیزه کثیف نمیشه اصن

خوش به حالتون.عالیه

می شه یکم به من کمک کنید

البته با اینکه خونه ام اندازه اش بد نیست ولی خیلیییییی وسیله داریم چه به درد بخور و چه به درد نخور و کلی کمد ها پر هست و روی همدیگه...

مثلا از ابزارهای شوهرم برای هر کاری که فکرش رو کنید وسیله ما داریم که بتونیم همه چیز رو تعمیر کنیم..خخخخ

یا انواع وسایل ورزشی(به رشته شوهرم مربوطه )

یا انواع وسایل برای کار خودم

یا پسرم کلیییی اسباب بازی داره و با اینکه بعضی ها رو از دسترس خارج می کنم و بعد از یک مدت یادش می یاد و می گه لطفا بیار..

همین ها باعث شلوغی می شه

چون بچه نداری منم همیشه مرتب و تمیز بود خونه م تااینکه پسرم اومد البته ناشکر نیستم

منم وقتی بچه نداشتم و کار نمی کردم خونه ام خوب بود ولی الان نه

2706