2733
2734
عنوان

چیکار کنم تموم شه؟خسته شدم😭

488 بازدید | 35 پست

سلام خانما..من بیست روزه زایمان کردم همچنان خونریزیم زیاده..دکترم رفتم میگه تا چهل روز طبیعیه..مفنامیک و ترنسید اسید داده بهم ک اثری نگذاشته..سر بچه اولمم همین طور بودم و بعد از چهل روز دکتر یاسمین داد خوردم و ده روز بعدش خوب شدم..یعنی مجموعا پنجاه روز طول کشید..الان واقعا دیگه نمیتونم صبر کنم چهل روز بشه...با دوتا بچه واقعا سخته...بنظرتون خودم یاسمین بگیرم مصرف کنم؟یا راه حل دیگه ای اگه بلدین بگین..ممنون..هرچی درمان خونگی هم بوده امتحان کردم

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج

تبریک میگم بابت نی نی گیوا جونم ! حیف من بلد نیستم قشنگم ولی حتما به بار دیگه برو دکتر

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تبریک میگم بابت نی نی گیوا جونم ! حیف من بلد نیستم قشنگم ولی حتما به بار دیگه برو دکتر

ممنون سوگل جان🌹🌷

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
شيرافزا نهور خونريزي رو زياد ميكنه از الان هم زوده خونريزي رو قطع كني با روال طبيعيش بدنت بايد تميز ...

وای بیست روز زوده؟😥...اگه اینقده زید نبود باور کن جیکمم درنمیومد😢

2738
الکی خودت چیزی مصرف نکن خب بدنت اینطوریه بزار زمانش طی بشه 

همه ده روزه پاک میشن من هنوز زیاااده😔

من روزی سه بار کاچی با روغن محلی خوب درست کردم خوردم بعد خوردن خونریزیم کم شد سر 10 روزم کاملا قطع شد 

در صورتی که دفعه قبلش 50 روز خونریزی شدید داشتم 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2706