2726

من سمت هاشمیه هستم .میخوام عالی باشه اگه واقعا کارشو دیدید ممنون میشم اسمشو اگر هم دارید شمارشو بدید .

من و مامانم چندین ساله فرشارو میدیم ایرانمهر .اما یکی دوبار زیر آبی رفتی این قالیشویی واسه همین یه جای بهتر میخوام.

ممنونتونم 

خدایا میشه آرزوشو به دلم نزاری لطفا😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لطفا خانومای گل 😣😣😣😣

من تو اینستا از پیج مشهد افر  دیدم خیلی ها از قالیشویی محمدیان تعریف کرده بودن دادم به اونجا من راضی بودم از کارشون فرش من لاک هم روش ریخته بود خداروشکر تمیزش کردن 

لطفا خانومای گل 😣😣😣😣

قالیشویی نگین خراسان .شماره ازش ندارم.خودم قالیشویی های زیادی رو امتحان کردم این از همه بهتر وتمییز تر بوده .

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
لطفا خانومای گل 😣😣😣😣

درضمن بچم لاک پاشیده بود رو فرش کرم همه رو پاک کرده بودن.

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
من تو اینستا از پیج مشهد افر  دیدم خیلی ها از قالیشویی محمدیان تعریف کرده بودن دادم به اونجا من ...

ممنونم عزیزم

قالیشویی برادران شربت اوغلی به جز اصغر😆

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
باز خواستین اون پیج رو چک کنید 

میشه پیجش رو واسم بزارید من چیز زیادی از اینستا نمیدونم زدم مشهد آفر یه چیزای عجیب غریبی اومد😩😩😩😩

2706