2737
2734
بگوووو😈😈😈😈😆😆😆

بچه ها ببینید ی مدت خیلی بهشون بچسبید مثلا ۱ ماه هی هر روز ببینین همو صبح بخیر بگین قربون صدقه و هزارتا کلمه عاشقانه 

بعد این مدت یهو خودتون بکشین عقب تا یه هقته ای سرد شین و کارایی ک اون ی ماه کردین نکنید و اون کلماتا ب کار نبرین اولش اعصبانی میشه بعد ب روت نمیاره بعد میبینه بی فایدس ب روت میاره و دعوا میشه حتی ...بعدم خودش میاد دنبالتون بعد دوباره تا حدودی گرم شین ولی سیرابش نکنید اینا بدونید هر چی برین طرفشون ازتون دور میشن ۳بار اون بیاد طرفتون ۱بار شما

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش
من برم یدس لباس اتو بزنم بیام

برو فکر اون پسره رم نکن من گفتم عشقته بابا .ببخشیدا به گوزت 

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وقتی یه پسر بی محلی میکنه   هیچ   کاری   با   او   نداشته باشید     بزارید به حال خودش   باشه    ولی  به  محض   این ک   کمی از بی محلی کردن  دست   برداشت   شما  به او   توجه بیشتر کنید  تا متوجه این   بشه  ک   دخترا   از بی محلی بدشون میاد

بچه ها من طریقه ی این ک ی پسر بکشم سمت خودم کشف کردم بگم واستون رو ده تا پسر امتحان کردم جواب داده خ ...

.

.

.

.

میشه ب منم یاد بدی ؟ بخدا خیلی برام واجبه ک اومدم پیام دادم .. دارم  رلمو از دست میدم توروخدا بهم بگو 😢😢😢

میشه ب من کمک کنید خواهش میکنم سر در گمم

واقعیتش من ۱۷ سالمه و از ۱۴ سالگی با یه پسر دوست شدم راستش تا ۴ماه ازش متنفر بودم وقتی رسید به ۸ ماه مامانم فهمید و رفت پسره رو تهدید کرد که دیگه مزاحم‌من نشه اما اون گفت که منو واقعا میخواد و قلبا دوست داره همه جریانات رو به مامانم‌گفت و از مامانم قول ازدواج تا ۱۰ سال دیگه گرفت تا دو ماه نشد باهاش حرف بزنم و بعدش با اجازه مامانم صحبت کردم یعنی پسره پسر خوبی بود  از این ولگردا نیست ومامانم بهش اعتماد داشت بعد از اون یواش یواش رابطه ما رو به سردی رفت خیلی بحثو دعوا میکردیم و گاهی هم لیلی و مجنون وقتی دعوا میکردیم تا دو هفته  نمیشد و گاهی من پیام‌میدادم و گاهی اون یعنی متعادل بود خیلی وابستش بودم و میشه گفت خیل بهش اهمیت دادم تا از پیشم نره هرموقع که پیداش نمیشد واقعا وضعیت روحیم خراب میشد بعد از اون دو سه روز میومد خوش و بش میکرد و یهو میرفت تا یک ماه دیگه میومد و ازم عکس میخواست و کلی حرف میزدیم و دوباره میرفت بدون هیچ دلیلی تا یه ماه دیگه باز پیداش میشد البته گاهی هم اون وسطا من پیم میدادم اونم جمعا  ی روز نمیشد که باز غیب میشد و من خیلی اذیت میشدم راستش پسره یجوری که دخترا خیلی دنبالش بودن و من بابت این موضوع خیلی غر میزدم حتی سر این موضوع ۳ ماه صحبت نکردیم لازم به ذکر الان ۱۷ سالمه و اون ۱۸/۵اخرین بار برای اینکه حرصشو دربیارم شایعه کردم که دوست پسر دیه ای دارم  و اون اومد سراغم و کلی بحث پیش اومد و من مجبورا گفتم بهش که دروغ بود و بعدش اخرین پیامی که بود شب یلدا رو بهم تبریک گفتیم و تمام الان دقیقا ۱ ماه و ۳ روزه که ازش خبر ندارم ...خواهش میکنم‌منو نجات بدین از این بلاتکلیفی😭😭😭😭😭😭چیکار کنم؟

میشه ب من کمک کنید خواهش میکنم سر در گمم واقعیتش من ۱۷ سالمه و از ۱۴ سالگی با یه پسر دوست شدم راستش ...

چیکار کنم نداره 

این چ رابطه ییه ؟

کات فقط کات 

اگرم خواستی بلاک 

از فکرشم بیا بیرون 

دو روز دیگ کنکور داری

این آقا هم سنش کمه 

بچه بوده ی ابراز علاقه ای کرده 

الان ب 40 ساله هاش اعتمادی نیست 

چ برسه ب ی پسر نوجون 18 ساله

همه چیز از یه رویا شروع میشه ...🌱🫀🌿
2706