2410
2553

والا اینایی که کلی قربون صدقه مون میرفتن و خودشونو میکشتن تا بهمون برسن وقتی ازدواج کردن کلی لوس بازی و ناز دارن خدا به داد اونایی برسه که از اول که خبری نیس اینقدر ادا دارن 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوست پسرم نیس باو اقواممونه من کلا گرم بو بجوشم با هرکی مث خودش. 

اینم جو گیره. یمدتی خوب خوش و بش میکنه،

بعد یهو بقول دوستان انگار پریود مغزی میشه!😂

منم به پشمای زیر بغل بز همسایمونم حساب نمیکنم. ولی خب برام جالب دلیلی این تغیر ناگهانی رو بدونم

😈😇

مال من که اینجوریه .وقتی بی محلی میکنه منم مث هودش بی محلی میکنم. بعد یه مدت میاد سمتم و کلی دعوا میکنه ک اره اگه من نیام سمتت تو که نمیای. باز من اومدم و...

منم خیلی عادی میگم اگه تو بیمحلی نمیکردی منم باهات گرم بودم.خودت کردی منم جواب رفتار تورو دادم.

خلاصه اینکه بی محلی میکنه تو هم تحویلش نگیر. به خودت برس و شیک و پیک.کن. بزار تورو میبینه از حسودی بترکه.بعد خودش,میاد سمتت 

دوست پسرم نیس باو اقواممونه من کلا گرم بو بجوشم با هرکی مث خودش.  اینم جو گیره. یمدتی خوب خوش ...

شاید مشکل روانی داره جدی میگما دو قطبی نیس؟؟؟

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2714
چطوری انقد راحت میتونی؟؟خوش بحالت

خب سیاست گلم ..قانون جذبه هر چی تو بی خیال تر اون بیشتر میاد سمتت هی بخای خودتو بکشیو و اه و ناله کنی فک میکنخ ببخشید ببخشید ی خری هست

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش
بچه ها من طریقه ی این ک ی پسر بکشم سمت خودم کشف کردم بگم واستون رو ده تا پسر امتحان کردم جواب داده خ ...

خوشم میاد از دلت عزیزم ده تا 

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
2706