1147
1273

مال من که اینجوریه .وقتی بی محلی میکنه منم مث هودش بی محلی میکنم. بعد یه مدت میاد سمتم و کلی دعوا میکنه ک اره اگه من نیام سمتت تو که نمیای. باز من اومدم و...

منم خیلی عادی میگم اگه تو بیمحلی نمیکردی منم باهات گرم بودم.خودت کردی منم جواب رفتار تورو دادم.

خلاصه اینکه بی محلی میکنه تو هم تحویلش نگیر. به خودت برس و شیک و پیک.کن. بزار تورو میبینه از حسودی بترکه.بعد خودش,میاد سمتت 

دوست پسرم نیس باو اقواممونه من کلا گرم بو بجوشم با هرکی مث خودش.  اینم جو گیره. یمدتی خوب خوش ...

شاید مشکل روانی داره جدی میگما دو قطبی نیس؟؟؟

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291
چطوری انقد راحت میتونی؟؟خوش بحالت

خب سیاست گلم ..قانون جذبه هر چی تو بی خیال تر اون بیشتر میاد سمتت هی بخای خودتو بکشیو و اه و ناله کنی فک میکنخ ببخشید ببخشید ی خری هست

چرا من دوساله اینجام و کسی با من دوست نمیشه؟
بچه ها من طریقه ی این ک ی پسر بکشم سمت خودم کشف کردم بگم واستون رو ده تا پسر امتحان کردم جواب داده خ ...

خوشم میاد از دلت عزیزم ده تا 

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
1334
بگوووو😈😈😈😈😆😆😆

بچه ها ببینید ی مدت خیلی بهشون بچسبید مثلا ۱ ماه هی هر روز ببینین همو صبح بخیر بگین قربون صدقه و هزارتا کلمه عاشقانه 

بعد این مدت یهو خودتون بکشین عقب تا یه هقته ای سرد شین و کارایی ک اون ی ماه کردین نکنید و اون کلماتا ب کار نبرین اولش اعصبانی میشه بعد ب روت نمیاره بعد میبینه بی فایدس ب روت میاره و دعوا میشه حتی ...بعدم خودش میاد دنبالتون بعد دوباره تا حدودی گرم شین ولی سیرابش نکنید اینا بدونید هر چی برین طرفشون ازتون دور میشن ۳بار اون بیاد طرفتون ۱بار شما

چرا من دوساله اینجام و کسی با من دوست نمیشه؟
من برم یدس لباس اتو بزنم بیام

برو فکر اون پسره رم نکن من گفتم عشقته بابا .ببخشیدا به گوزت 

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
1226

وقتی یه پسر بی محلی میکنه   هیچ   کاری   با   او   نداشته باشید     بزارید به حال خودش   باشه    ولی  به  محض   این ک   کمی از بی محلی کردن  دست   برداشت   شما  به او   توجه بیشتر کنید  تا متوجه این   بشه  ک   دخترا   از بی محلی بدشون میاد