1147
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

از الان تا آخرشو بخون، یعنی تا آخر آزارت میده، با کسی باش که اون بخوادت اینطوری خوبه

قضیه بعضی از کاربرا قضیه همون چریکهای چروکِ، مجبورن بیان یقه کاربرا رو بگیرن و فحاشی کنن و به  دروغ و تهمت متوسل بشن، کلا یه نوکر تمام عیار بدون اختیار باشن، وگرنه با تیپا میندازنشون بیرون  اعتقادات من هر چی هست به خودم مربوطه، تو هم اگه عقل و اختیار داری میتونی نپذیری یا بپذیری بهمین سادگی!!!!! اینکه میای یقه کاربرا رو بخاطر اعتقاداتشون پاره میکنی نشونه ضعفته، یعنی هیچ نظری برا محکوم کردن من نداشتی مجبور شدی به تهمت و دروغ متوسل بشی   اینکه من بیحجابم از سهل انگاری منه و دوسدارم خودمو تغییر بدم، من مسلمان و دلیلی نمیبینم بر علیه حجاب هم کیشانم گارد بگیرم مگر اینکه جز فرقه خاصی باشم یا از جایی پول بگیرم   خدایا هزاااااااران بار شکرت 

1.مشکل شدید مالی داره و ذهنش درگیره 

2.بی محلی نمیکنه و تو دوران پریود مغزیه و ما زنا حس میکنیم بی محلی میکنه 

3.شایدم داره تو تصمیمش تجدید نظر میکنه اگه دوست پسرت باشه

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
1315

ولشون کن خلایق هر چه لایق ...منم دوساعت پیش کات کردین اینقدر راحتم ..کم محلی کنن شرشون کم 

والا جا رو واسه ادمای بهتر زندگیت وا کن ...هی تحویلشون گرفتیم فک کردن کین 

چرا من دوساله اینجام و کسی با من دوست نمیشه؟
ولشون کن خلایق هر چه لایق ...منم دوساعت پیش کات کردین اینقدر راحتم ..کم محلی کنن شرشون کم  وال ...

بابا تو دیگه کی هستی ایول

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
1308

والا اینایی که کلی قربون صدقه مون میرفتن و خودشونو میکشتن تا بهمون برسن وقتی ازدواج کردن کلی لوس بازی و ناز دارن خدا به داد اونایی برسه که از اول که خبری نیس اینقدر ادا دارن 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
بابا تو دیگه کی هستی ایول

بچه ها من طریقه ی این ک ی پسر بکشم سمت خودم کشف کردم بگم واستون رو ده تا پسر امتحان کردم جواب داده خخخخ

چرا من دوساله اینجام و کسی با من دوست نمیشه؟

دوست پسرم نیس باو اقواممونه من کلا گرم بو بجوشم با هرکی مث خودش. 

اینم جو گیره. یمدتی خوب خوش و بش میکنه،

بعد یهو بقول دوستان انگار پریود مغزی میشه!😂

منم به پشمای زیر بغل بز همسایمونم حساب نمیکنم. ولی خب برام جالب دلیلی این تغیر ناگهانی رو بدونم

😈😇
1331