2737
2734
عنوان

دم كرده عروس پشت پرده براى بقايا

| مشاهده متن کامل بحث + 25631 بازدید | 62 پست
ممنون ميشم جواب بدى😔❤️

بقایای من ۱۰در ۷بود و دکتر گفت اصلا نیازی به کورتاژ نیس انقد کوچیکه و ممکنه افتاده باشه .راستم میگفت چون ۳ ۴روزه لخته ازم میاد و الان پریود شدم.توام نگران نباش هرچیزیو نخور خطر داره طناب بزن و با پریودی بعدیت دفع میشه😚

کیستم ؟؟؟؟                                                                یک تکه تنهایی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقایای من ۱۰در ۷بود و دکتر گفت اصلا نیازی به کورتاژ نیس انقد کوچیکه و ممکنه افتاده باشه .راستم میگفت ...

واى خدا كنه منم كورتاژ نخوام و دفع بشه❤️❤️😊😊مرسى از جوابت 

2731
واى خدا كنه منم كورتاژ نخوام و دفع بشه❤️❤️😊😊مرسى از جوابت 

فدات ایشالا ک نمیخواد.تیکه بزرگم ک باشه قرص میده خیالت راحت

کیستم ؟؟؟؟                                                                یک تکه تنهایی !!!
بقایا چیه؟؟

بعد از سقط اگر مقدارى از جفت يا پرده هاى جنينى يا ساك باردارى بمونه و دفع نشه ميگن بقايا...كه بايد دفع بشه اگر نشه باعث عفونت و يا چسبندگى رحم و نازايى ميشه 

فدات ایشالا ک نمیخواد.تیکه بزرگم ک باشه قرص میده خیالت راحت

قرص كه تاثير نداشت برام اما بازم صبر ميكنم چون خونريزى ندارم فقط لكه بينيه گفتن خطرناك نيست ميشه تا پريودى بعديت واستى

قرص كه تاثير نداشت برام اما بازم صبر ميكنم چون خونريزى ندارم فقط لكه بينيه گفتن خطرناك نيست ميشه تا ...

درسته میشه .ایشالا بارداری بعدیت نی نی خوجمل بیاد بغلت

2738
من اول برای سقط خوردم اما تاثیر نداشت  اما برای بقایا خیلی کمکم کرد  هروقتم پریودم عقب م ...

عزیزم پس چیکار کردی چطوری سقط کردی

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜
من تازه سقط کردم ی ماهه فقط فعالیت کن بزار بیفته اون ی تیکم موقع سقط باید راه بری،بدویی تخم شوید ...

عزیزم چطوری سقط کردی میشه به من هم بگی

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜

[QUOTE=53625194]مرسى عزيزم  من خودش سقط شد  خواب بودم با درد بيدار شدم رفتم دستشويى چیکار کردی که سقط شد مریم جان

2706