2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت جنین

591 بازدید | 37 پست

سلام دوستان

من هفته 7 بارداری هستم خیلی دلم میخواد بدونم نی نی دخمله یا پسمل کسی روشی امتحان کرده که درست جواب داده باشه؟ تست جوش شیرینا همون هفته های اول انجام دادم کف کرد. ولی یه جا نوشته کف کنه دختره یه جا نوشته پسر. اگه تجربه ای دارین ممنون میشم به منم بگید طاقت صبر کردن ندارم...

منم خیلی دوست دارم بدونم ولی برا اطمینان تا هفته ی ۱۶ باید صبر کنی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علائم ات چه جوریه و تغزیه همسرت چه طور بوده؟

هیچ علایمی ندارم اصلا انگار که باردار نیستم هیچی هیچی. تغذیه خودم و شوهرمم تغییر خاصی نداشت قبل بارداری. روال عادی. کلا برای دختر یا پسر شدنش هیچ کار خاصی نکردیم. من دختر بیشتر دوست دارم شوهرم پسر...

2738
هیچ علایمی ندارم اصلا انگار که باردار نیستم هیچی هیچی. تغذیه خودم و شوهرمم تغییر خاصی نداشت قبل بارد ...

شوهرت بیشتر گرمی میخوره یا سردیجات؟

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
اگه خیلی برات مهم بگو ازمایش خون بنویس جدیدا یک ازمایشی اومده که زود نشون می ده شاید هزینش ۲۰۰ باشه

مهم که هست ولی 200 تومن الان برام زیاده یه کم دنبال یه راه خونگی و بی هزینه بودم...

هیچ علایمی ندارم اصلا انگار که باردار نیستم هیچی هیچی. تغذیه خودم و شوهرمم تغییر خاصی نداشت قبل بارد ...

خب با این تفاسیر نمیشه گفت

حالا بگو هیکل خودتو شوهرت چه جوریه

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
طبعش سرده. سردی بخوره دل درد میگیره. با سردی اصلا جور نیست.

سونو ای که انجام دادی جنین تو وسط یا طرفین؟

پلک پای سنت رو به سمت پایین بکش ببین علامت وی انگلیسی تو چشم چپته یا راست بهم بگو تا بهت بگم 

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
2706