2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به تاپیک جراحی بینی 2.5 بیایید.من کلا شرح عملم و انتخاب دکتر رو نوشتم .اگه پیدا نکردید همون جا بگید تا بیام بنویسم.
راستی کاش تاپیک جراحی بینی اصفهانیها از این فعالتر بود .نه به اون تاپیک که همش دعواس سر این که این قدر زود صفحات جلو میره و قاطی پاتی شده نه به اینجا.
یعنی متقاضیان جراحی بینی این قدر تو اصفهان کمه؟
علوی راد -لقمانی پلاستیکن
فیروزه ای جراح فک و صورت
طرزی.آیتی گوش و حلق وبینی
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
2456
راستش دو نفر از دوستای من پیش دکتر فیروزه ای عمل کردن.فرمش اصلا خوب نشده و جای تیغ ها خیلی بد مونده و گوشت آورده.

یکی از دوستام پیش دکترطباطبایی جراحی کرده.عالی شده.مدلش بسیار خشکل.اصلا پیدا نیست که جراحی کرده.

شایدم شانسیه نمیدونم...
2714
بچه ها من قبلا نوشته بودم علوی راد خوب نیست.
دلایلم رو می نویسم خودتون قضاوت کنید:
1-سمت چپ بینیم یه استخون کنار تیغه زده بالا.
2-یه استخون از روی تیغه زده بالا.

دکتر با اطمینان گفتند ورمه و از 6ماه تا یکسال طول می کشه تا بره.من تازه ماه دومم و نباید پیش داوری کنم
توروخدا پیش فیروزه ای عمل نکنید و گول این تبلیغاتش رو تو اینترنت نخورید اگه میخواین مسخره ی مردم بشید پیشش عمل کنید به خدا من پیشش دماغم رو عمل کردم و گند زده به صورتم به طوریکه خجالت میکشم تو خیابون برم و همه اش با ماسک بودم
در مورد دکتر لقمانی پرسیده بودید :

دختر عموهای من هر دو پیش لقمانی عمل کردند .. من که از فرمش خوشم نیامد ... بیش از اندازه عروسکی و سربالا شده بود ولی دختر عموهایم می گفتند تو جراحی های دکتر لقمانی بر خلاف بقیه دکترها مشکل تنفسی و ... بعد از عمل پیش نمیاد و از این نظر راضی بودند

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2706