2726
عنوان

خانما، پس انداز طلا

400 بازدید | 7 پست

سلام خانم گلها

یه سؤال، مامانم میخواد طلاش رو  بانک بذاره کدوم بانکها طلا رو به عنوان سرمایه و پس انداز قبول میکنند؟ و شرایطش چیه؟

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

ملی میدونم قبول میکنه ولی شرایطشو نمیدونم

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو این شرایط هیچکدوم من خودمم طلا زیاد دارم ولی اطمینان گاوصندوق بیشتره

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2728
منم ملی میزارم

شرایطش رو میتونید بهم بگید؟؟؟

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
بانک ملی که کارگشایی باشه گذاشتم برای هر ۲۰۰ گرمم ۲تومن وام دادن

ممنون خانم گل

ان شالله هر چی مرادت برسی، برات صلوات فرستادم.