2737
2734
عنوان

دکتر مژگان شهاب الدینی

| مشاهده متن کامل بحث + 22695 بازدید | 75 پست
بیمارستان محب کوثر سزارین شدم

سلام منم مریض دکتر شهاب الدینی ام.محب سزارین اختیاری میکنه ؟یا دکتر نامه بده قبول میکنه؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من بیمار دکتر شهاب‌ الدینی ملعون بودم این آدم آشغال که هیچ بویی از انسانیت نبرده هم جیب مارو زد هم جون من و بچمو به خطر انداخت 

در طول بارداری بیخود و بیجهت من رو مجبور کرد پیش آزمایشگاهی که فقط خودش میگفت برم و من رو ترسوند تا آزمایشی که واقعا برای من لازم نبود انجام بدم که سال ۹۵ هزینش شد یک میلیون و هفتصد هزار تومن کا پول کمی نیست که هر خری میفهمه اینجور دکترا پشت پرده با این آزمایشگاها زد و بند دارن 

مورد بعدی دیابت بارداری من بود که بجای یه مشاوره صحیح من فقط مجبور بودم هر شب سینه مرغ و کدو بخورم که اصلا تغذیه مناسبی نیست و راه های بهتری وجود داشت که بعد ها از دکتر های دیگه شنیدم و کسی که دیابت بارداری داره باید آخر بارداریش مدام چک بشه و زیر نظر باشه اما این دکتر ملعون خبیث بدون گفتن به سفر خارج رفت و من هفته های آخر بارداریم موندم بلا تکلیف و همین باعث بالارفتن وزن بچه و سن بچه و خطر شد 

از همه اینها مهمتر بحث مشکل کیسه صفرای من بود که این حیوون علائمشو تشخیص نداده بود و داشت من رو به کشتن میداد و من تا مرگ رفتم و برگشتم فقط بخاطر این زن حیوون از خدا بی خبر تو رو خدا یه کاری کنین همه این جانی رو بشناسن 

2728
ممنونم سولی جون  تو مطبش سونو هم داره؟

یعنی عزیزم اینقدر ساده ای که متوجه نمیشی این سولی یا منشی مطبشه یا یکی وابسته به خود شهاب الدینی آشغال بی همه چیز که اطلاعات دقیقشو داده و مدام ازش تعریف کرده؟ 

شک نکن عالیه عالیییی خیلی با اخلاق و مهربون دست به عمل بسیار عالی طبیعی هم میاد بالا سرت اصلا و ...

خدا نه از تو بگذره نه از اون شهاب الدینی شیاد کثیف پول پرست آدم کش بی وجدان بی مسئولیت 

خدا نه از تو بگذره نه از اون شهاب الدینی شیاد کثیف پول پرست آدم کش بی وجدان بی مسئولیت 

چقدر بیشعوری

نه میای توضیح بدی نه چیزی

خدا امثال تو رو بزنه که اینقدر وقیحین

۹۹ درصد اومدن گفتن عالیه

بی لیاقت!

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         
یعنی عزیزم اینقدر ساده ای که متوجه نمیشی این سولی یا منشی مطبشه یا یکی وابسته به خود شهاب الدینی آشغ ...

اینقدر بی لیاقتی که حرفی واست ندارم بیشعور احمق!

2738
سلام دوستان من بیمار دکتر شهاب‌ الدینی ملعون بودم این آدم آشغال که هیچ بویی از انسانیت نبرده هم جیب ...

من خودم هم دیابت بارداری داشتم

هم تیروئید

هم بچم زود به دنیا اومد

معلومه که میخوای اسم این دکتر رو خراب کنی

همه‌ی مریضهاش ازش راضی هستن

اگر واقعا مریضش بودی که نیستی، با چشمای کور شده‌ت میدیدی که توی مطبش جا نیست از بس مریض داره

احمق!

سلام سولی جون  ممنون از راهنماییت ،من رفتم پیش دکتر شهاب الدینی .خیلی خوب بود و خدارو شکر دختر ...

بسلامتی عزیزم ایشون سزارین اختیاری هم انجام میدن؟

شما اختیاری بودین؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
سلام منم مریض دکتر شهاب الدینی ام.محب سزارین اختیاری میکنه ؟یا دکتر نامه بده قبول میکنه؟

شما رفتین پیش دکتر شهاب الدینی نامه برا سزارین اختیاری  داد؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2706