2726
عنوان

خانومایی که دختر چادری دارن 😍

10791 بازدید | 92 پست

سلام عزیزان. بگید چه طوری دختر کوچولوتون رو علاقه مند به چادر کردید؟ و محیط شهرتون چه جوریه؟ 

پ.ن:لطفا هر کی مخالف هست تاپیک رو به انحراف نکشونه . ممنون

آفرین  من نی نی ندارم . ولی از آخر جمله ت خوشم اومد گفتم بگم . موفق باشی بانو

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خواهر شوهرم بیچاره عاشق چادر بود دو سال پیش من دیدمش همش باحجاب بود یادمه مامان و باباش دعواش میکردن چیه خودت رو مثل پیرزن ها کردي باباش بخدا يبار ميخواست بزنتش اون موقع ده سالش بود چند روز پیش دیدمش باورم نمی شد این همون دختره یه آرایش و مدل مو زده بود 😓

2728

من چادريم از بچگي تو انتخاب پوششم ازاد بودم با اينكه خيليا سخت ميگرفتن اما پدر گفت بايد خودم انتخاب كنم و هر وقتم دوس نداشتم چادرمو بزارم كنار چون خ خ حرمت داره و نميشه با هر نوع ارايش و پوششي اون رو سر كرد

من يزدم 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

من چادریش نکردم . تو مراسمای مذهبی و کلاس قرآن که میره به خواست خودش چادر سر میکنه . علتشم اینه که همسناش اکثرا با چادر میرن اینجور جاها. ولی بیرون و مهمونی و اینا تیپش صد و هشتاد درجه متفاوته که اونم به خواست خودشه و باز  من دخالت نمیکنم 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

خواهرمم ١١سالشه اونم ازاده تو انتخاب هرجور كه بخاد اونم واسه مراسم ها چادر ميپوشه اما بيرون نه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

من دختر ندارم ، اما خودم چادری ام ، یادمه مامانم برام چادرهای توردوزی و ربان های صورتی دار که علاقه دارم میدوخت، یادش بخیر مسجد هم میبرد ،همه مانتویی بودن اطرافم یکم دچار دوگانگی میشدم تو بچگی، اما با تشویق های مامانم وکادوهای کوچولو و صورتی چادری شدم و چادری موندم .

🌟🌌ای حال نامعلوم آروم باش آروووم🌟🌌

سلام . دختر داییم برای دخترش از فایده ی حجاب گفته و بعد بردش براش روسری رنگی و لباسهای پوشیده شیک خریده . البته فقط حجاب میکنه چادر نمیزنه .

بنظرم  با توجه به سن بچه از حس امنیتش بگیم و اینکه به عشق خدا دستوراشو اجرا میکنیم ،  بهتر جا میفته

من اجباری ندارم،اما دخترم الان چهار سالشه،چادر داره برا حرم‌رفتن،همیشه روسری سرشه میره بیرون جز تابستونا،اونم اصرار میکنه که منم ححاب مبخوام.ببین من همیشه چادر سرمه،پیش آشنا و غریبه فرق نداره،چادرم با اکراه نیست با لذته،اون باید اینو بفهمه

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

عزیزم من خودم مجردم اما نظرم اینه که باید بینش دخترارو بالا ببرین

اول بدون چادر چیه چرا رنگش باید مشکی باشه چرا از چادر استفاده میکنه و....

در کل طوری باشه که همه جوره بتونه از پوششش دفاع کنه.

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙
2706