2737
2734
عنوان

فرهنگ ني ني سايتي

244 بازدید | 28 پست

سلام به همه من عادت ندارم زياد تاپيك بزنم اما تو تاپيكا مخصوصا تاپيك هايي كه داستان زندگي هست يه چيزي دائم در حال تكرار هست كه اصلا خوشايند نيست

اول اينكه همه دنبال مچ گيرين چرا؟ اصلا فرض بر اين كه طرف خالي ميبنده خب بزاريم ببنده مگه ما اينجا شخصيت واقعي هم و ميشناسيم شايد اون ادم اينطوري عقده ها رو خالي ميكنه 

اصلا فكر كنيم رمان ميخونيم

خيلي اذييت ميشيم از تاپيك بيايم بيرون

دومين مورد اين كه اره شايد خوب نيست مطالب كوتاه ولي يه مقدار زمان بديم بريم تو تاپيكاي ديگه تا مطالب كامل شه 

اينقدر خب خب و بحثاي ديگست ادم بايد بگرده مطالب أستارتر رو پيدا

اميدوارم اينجا حداقل به عنوان يه جامعه كوچيك بتونيم فرهنگ سازي كنيم

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما خیلی بی فرهنگیم خیــــــــــــــــلی :/

😐😆 💉💉

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

عزیزم ما دیگه استادیم میفهمیم کی داستان گذار واقعی هست که اومده ناز کنه اونایی که میخوان ناز کنن رو حسابی بهش حال میدیم و تاپیک رو گرم میکنیم تا بیاد.

یارو تاپیک میزنه یه ربع ول میکنه میره خوب این حقشه متلک بارونش کنی.

2738
ما خیلی بی فرهنگیم خیــــــــــــــــلی :/

😂😂😂😂😂

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 

نظر منم اینه که اگه مچ دروغگو رو نگیری تشویق می شه به دروغ گفتن بیشتر و احساس زرنگی می کنه و از احمق فرض کردن همه لذت می بره.کسی که قصد دروغگویی و سرکار گذاشتن ملتو داره هم با دیدن مچ گیریا کمی تردید می کنه. که نکنه دستم رو بشه...شاید منصرف بشه. موافق این نیستم که همه چشماشونو ببندن و فاصله بگیرن.

با مورد دوم موافقم. خب خب کردنا فایده ای نداره. فقط باعث می شه حرفای استارتر بین "خب" ها گم بشه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
عزیزم ما دیگه استادیم میفهمیم کی داستان گذار واقعی هست که اومده ناز کنه اونایی که میخوان ناز کنن رو ...

ببشید استاد تاپیک مهدیسم واقعیته؟😖

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 

اینم اضافه کن که طرف هنوز داره مینویسه یه عده دارن مسخره بازی در میارن.

استارتر نمیدونه باید جواب سوال بده جلوی مسخره بازیارو بگیره یا تایپ کنه.

البته در مورد تمام تاپیکا اینجورن نه فقط داستان.یذره درک نمیکنن شاید طرف واقعا درد دلی داره

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
2706