2733
2734
عنوان

داستان سقطم...🙏هرکسم میتونه سوالامو ج بده ممنون...

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 36 پست
عزیزم حتما زیر نظر ی دکتر خوب باردار شو منم از وقتی سقط داشتم از همون موقع زیر نظر دکترم بودم تا الا ...

اره خیلی اشتباه کردم و پشیمونم که چرا حداقل یه سونو نرفتم

همه بهم میگفتن بابا تو کورتاژ کردی بعد از کورتاژ ک چیزی نمیمونه 

هرچی زودتر باید برم دکتر 

ممنون ازت

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکنه تو منی؟؟😀 خب عزیزم شاید به خاطره قرص ال دی اینطوری شدی؟ ولی انشاالله که این ماه باردار شده ب ...

انشالله که هم تو باردار باشی هم من 😀

در مورد سوالتم باید بگم اول صبر کن تا موعدت بیاد اولا انشالله که باردار باشی دوما اگه پریود شدی صبر کن پریودت تموم شه بعدش برو دکتر بگو برات سونوگرافی واژینال بنویسه از طریق واژن سونوگرافی میکنن تا بهت بگن داخل رحمت چه خبره البته این تجربیات این 8 ماه من بود 😘

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟
انشالله که هم تو باردار باشی هم من 😀 در مورد سوالتم باید بگم اول صبر کن تا موعدت بیاد اولا انشالله ...

سونو. واژینال مشخص میشه که رحم چسبندگی داره یا نه؟

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2728
سونو. واژینال مشخص میشه که رحم چسبندگی داره یا نه؟

نه عزیزم برای دیدن اینکه رحم چسبندگی داره یانه باید بری دکتر لاپاراسکوپی بشی البته منم نرفتم

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟
نه عزیزم برای دیدن اینکه رحم چسبندگی داره یانه باید بری دکتر لاپاراسکوپی بشی البته منم نرفتم

باسه عزیزم ایشاالله مامان شی این ماه

ممنون از کمکت خوشگله

باسه عزیزم ایشاالله مامان شی این ماه ممنون از کمکت خوشگله

خواهش میکنم گلم ایشالله توام اینماه مامان بشی😀

والا منم دیشب قرص سقطو  خریدم از نوع امریکایی اونم با قرض!!! اما خانوادم نذاشتن استفاده کنم همش تو فکرم تو این وضعیت رفتم خریدم حالا چه کنم؟؟؟ کلی پول دادم بابت یه ورق قرص تو رو خدا اگه کسی رو میشناسید که نیاز واقعی به  دلیل مشکل جنین داره منو معرفی کنه

09389052806

2738
خانمی امضاتو دیدم ناراحت شدم واقعا ما هم تقریبا تو یه شرايطيم ان شاءالله زود باردار بشی خودتو ناراحت ...

مرسی عزیزدلم 😘😘

داستان سقطتتو خوندم عزیزم.چقدر بیمارستان رفتن واسه کورتاژ بده  وقتی صدای گریه نوزاد میشنوی و داری با پای ودت میری که جنین کوچولوتو بردارن   انشاالله دا به حق علی اصغرش یه نگاهی بهمون بندازه

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
داستان سقطتتو خوندم عزیزم.چقدر بیمارستان رفتن واسه کورتاژ بده   وقتی صدای گریه نوزاد میشنوی و ...

اره واقعا

مرسی عزیزدلم

انشاالله به زودی مادر میشی 

بیا همین جا بهم خبر بده😘😍

اره واقعا مرسی عزیزدلم انشاالله به زودی مادر میشی  بیا همین جا بهم خبر بده😘😍

ایشالا جفتمون باهم به زووودی خدا رو چه دیدی شاید همین فروردین مامان شدیم  بهار واسه جفتگیری فصل خوبیه  

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  

سلام عزیزم من دیروز رفتم دکتر و سونو انجام دادم گفت بعد کورتاژ چسبندگی رحم گرفتم برام عکی رنگی نوشت و گفت احتمالا باید هیستروسکپی بشم. واستم بهت بگم توام حتما برو دکتر و پیگیری کن. از دیشب فقط دارم گریه میکنم به شانس بدم

انشاالله که تو سلامت باشی و کارت به عمل نکشه

سلام عزیزم من دیروز رفتم دکتر و سونو انجام دادم گفت بعد کورتاژ چسبندگی رحم گرفتم برام عکی رنگی نوشت ...

عزیزم با سونو مشخص شد؟؟؟؟؟

من چندین بار سونو دادم چیزی نگفت 

گفت سالمی

اما میخوام به دکترم بگم واسم عکس بنویسه

گلم اصلاااا نگران نباش

عمل میکنی چسبندگیارو برمیدارن ک نی نی راحت بچسبه به رحمت

خیالت راحت به زودی نی. نی دار میشی

2706