2737
2734

سلام

اردیبهشت باردار شدم وقتی خبر بارداریمو فهمیدم تو ابرا بودم همچنین شوهرم 

اما خوشیمون زیاد دووم نداشت تیرماه بخاطره خونریزی که داشتم مجبور شدم برم ارژانس(متاسفانه دو سه روز تعطیل بود و دکترم نبودش)وقتی رفتم اورژانس خانمه گفت بخواب تا معاینت کنم گفتم معاینه واسه چی گفت میخوام ببینم دهنه رحمت بازه یا بستست بعد از معاینه گفت بستست بلندشو واسم یه شیاف پروژسترون نوشت و گفت شنبه برو سونو چون سونوگرافیم بسته بود

فرداش شوهرم از کار اومد من همچنان خونریزی بدون درد داشتم به شوهرم گفتم بیا بریم بیمارستان خصوصی شاید بهتر بدونن باید چکار کنن هرچی باشه خصوصی بیشتر اهمیت میدن

رفتم بخش زنان واسه دکتره توضیح دادم مشکلمو گفت ببین منم بهت شیاف میدم منم گفتم ولش کن پس چه کاریه اوناهم همینه دادن

رفتیم خونه ساعت نه شب این شیافو گذاشتم 

دوازده شب از درد نتونستم بخوابم دردو خونریزی داشتم ساعت دو به شوهرم گفتم بلندشو ببرم دکتر درد دارم باز رفتم اورژانس شیفت عوض شده بود یه دکتر دیگه بود گفت بخواب تا معاینت کنم خوابیدم معاینه کرد گفت دهنه رحمت بستست برو خونه دردت بیشتر شد بیا نمیتونم کاری کنم این وقته شب 

رفتم خونه تا چهارونیم پنج درد کشیدم شوهرم بردم بیمارستان دوباره این بار که معاینم کرد حس کردم یه چیزی از افتاد چون دکتره هی نگا به دستش میکرد بعدشم منتقلم کردن زایشگاه واسه سقط😢همه میزاییدن من داشتم سقط میکردم سه روزی ک بیمارستان بودم سه قرن گذشت 

بعدشم کامل دفع نشد گفتن باید کورتاژ کنی 

کورتاژم کردن اصلا درد نداشتم بعدش زودتر از همه از جام بلند شدم(بعدش دو نفر دیگه هم اوردن واسه کورتاژ)به راحتی دستشویی میرفتم و بعد از حدودا پونزده روز خونریزیم بند شد و بیست روز بعد پریود شدم و تا پنج ماه بعدش پریود میشدم با خونریزی زیاد و درد مثل قبلا

اما ماهه شیشم که پریود شدم اولا با یه هفته تاخیر بود بعدشم دو روز لک قهوه ای ازم اومد سه روز خون اندازه نصف کف دست قطع شد بعدش سه روز دیگه لک قوه ای خیلییی کم اومد ازم و هیییییچ دردی نداشتم هیییچیییی خیلی عجیب بود واقعا

تست گذاشتم منفی بود

اقدام کردم بعدش دقیقا روزه تخمک گذاریم الان پنج روز دیگه مونده تا دورم ولی حس میکنم این ماهم خبری نیست(ماهه پیشم اقدام داشتم بعدش پریودیم به صورت لک بود که گفتم)

من بعد از کورتاژم دکترم نگفت برو سونو منم نرفتم حالا میترسم نکنه چسبندگی پیدا کنم نکنه دیگه باردار نشم از عوارض کورتاژ میترسم 

حالا به نظرتون برم عکس  رنگی بگیرم مشخص میشه که مشکلی دارم یا نه؟

ببخشید خیلی طولانی شد واقعا عذر میخوام🙏

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم سقط با قرص داشتم اردیبهشت..بعدش دکتر نرفتم ...اقدامم داشتم باردار نشدم  و خونریزی این ماهم با لک سروع شد الان ۱۰ روزه پری هستم😭شنبه میرم دکتر

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

خانومی اولا متاسفم بابت سقط تون بعدشم به نظرم پیش یک دکتر متخصص خوب بریت از اول بگین تااخر شما باید بدونید جرا اصلا سقت کردین بعد عکس وسونو واین ها تا بارداری بعدی تون تحت نظردکتر باشین این را پشت گوش نندازین اتشالله یک بارداری موفق داشته باشین

منم تقریبا شرایط تو واسم پیش اومد و خواستم عکس رنگی بگیرم و اینا که باردار شدم

نترس هیچیت نیست کورتاژ های الان تخلیه ایه هیج آسیبی به رحم.نمیزنه

حالا استقلالی شو عمو ببینه😌

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
با دکتر خوب مشورت کن شاید الان سونو بنویسه شایدم بگه نیازی نیست شایدم این ماه باردار شدی

اخه دکترا میگن برو شیش ماه اقدام کن نشدی بیا

تو. شیش ماه خیلی اتفاقا ممکنه بیوفته 

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2738
منم سقط با قرص داشتم اردیبهشت..بعدش دکتر نرفتم ...اقدامم داشتم باردار نشدم  و خونریزی این ماهم ...

اخی عزیزم 😘😢

اره منم نزدیک هشت نه روز طول کشید ماهه قبل 

انشاالله چیزی نیست عزیزم

خانومی اولا متاسفم بابت سقط تون بعدشم به نظرم پیش یک دکتر متخصص خوب بریت از اول بگین تااخر شما باید ...

اخه پرسیدم از خوده دکتره ک کورتاژم کرد گفت واسه سقط اول نمیرن دنبال علتش معمولا سقط دوم به بعد دنبال علت میگردن فقط میترسم چسبندگی پیدا نکرده باشم همین

اخه دکترا میگن برو شیش ماه اقدام کن نشدی بیا   تو. شیش ماه خیلی اتفاقا ممکنه بیوفته

بهتر به حرف دکتر گوش کنی حتما یه چیزی میدونن انشالله همین ماه باردار بشی فقط استرس بزار کنار 

عاشقی جرم قشنگیست به انکارش مکوش
منم تقریبا شرایط تو واسم پیش اومد و خواستم عکس رنگی بگیرم و اینا که باردار شدم نترس هیچیت نیست کورت ...

عزیزم خداروشکر که باردار شدی 😍😘

عه نداشتیما😛

بهتر به حرف دکتر گوش کنی حتما یه چیزی میدونن انشالله همین ماه باردار بشی فقط استرس بزار کنار 

چشم

دختر داشتی تعریف میکردی فکر کردم خوده منی!!! منم اردیبهشت باردار شدم تیر رفتم بیمارستان سقط شد😳 بعداز اونم کلی داستان پیش اومد لکه بینی خونریزی ال دی و......که منم تازه ماه 6 یعنی اذر ماه همه چی مرتب شدو خواستم اقدام کنم که یک هفته عقب انداختم دی ماه اقدام نکردم الان ک بهمن ماهه دوباره اقدام کردمو 30 بهمن موعدمه به امید خدا که باردار باشم

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟
دختر داشتی تعریف میکردی فکر کردم خوده منی!!! منم اردیبهشت باردار شدم تیر رفتم بیمارستان سقط شد😳 بعد ...

نکنه تو منی؟؟😀

خب عزیزم شاید به خاطره قرص ال دی اینطوری شدی؟

ولی انشاالله که این ماه باردار شده باشی اگر شدی بیا خبر بده

من پنج روز دیگه موعدمه

2706