2726

یا از سبزی قورمه

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوه اوه نکنی این کارو 

من یه بار اشتباهی😆 جای سبزی کوکو سبزی اش برداشتم کلی تخم مرغ زدم افتضاح شد😷 همسرمم نخوردش شام سفارش داد 😬ضایع شدم 

تازه کلی دیزاینم داده بودم و مخلفات راه انداخته بودم 😁

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

کار که نشد نداره. ولی اگه سبزی تفت داده و سرخ شده است خوب نمیشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

سلام دخترم سبزی آش برای قورمه خوب نیست چون توش شوید داره و جعفری نداره ... دوم سبزی آش اصولا باید یه نمه درشت تر ریز بشه

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ولی برای کوکو می شه استفاده کرد...حتی اگه جعفری نباشه ... 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

سلام

به نظر من خیلی از غذاها قانون خاصی ندارن و بسته با طبع و ذائقه ی فرد هستش !

واا... تو خونه ی ما من و مامانم برای آشپزی خیلی کارا میکنیم

مثلا از سبزی قرمه برای کوکو ، از سبزی کوکو برای برنج ، گوجه رو حذف و اضافه میکنیم ، ادویه ی دلخواه میزنیم ، اگر یک ماده ی خاص نباشه ، چیز دیگه ای موجود بود جایگزین میکنیم ، بعضی وقتها مواد لازم ناقصن ولی باز میپزیم😅

فکر کنم بشه  ، میتونید امتحان کنید ، شاید به کامتون خوش اومد 🌹

گیرم که خلق را به فریبی فریفتی / با دست انتقام طبیعت چه می کنی !