2703
2553
بچه ها خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه
من دو ماهه که قصد بارداری دارم و بقول خودمون دو ماهه شروع کردم ، پریودیای قبلم دوم به دوم بود که این ماه پنجم مرداد پری شدم یعنی با سه روز تأخیر روز 12 مرداد پروژه داشتیم می دونم که امکان نداره حالا خودشو نشون بده ولی امروز موقع ناهار خوردن کمرم مثل زمان پری درد گرفت و بالای رحمم سمت چپ درد خفیفی دارم .
علت چیه ؟ اگرم تازه چیزی باشه ممکنه حالا خودشو نشون بده؟ کم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
غزاله جون هر کسی بهتر از بقیه شرایط روحی..جسمی و...خودش رو میدونه.

من نظر شخصیم اینه و دیدم که مادرهایی که به خواست دیگرون باردار شدن هرگز مثل مادرهایی که خودشون خواستند از بارداری و......رضایت نداشتند و حتی گاهی پشیمون شدند.

اگه شما همین الان باردار شی شوهرت 33 سال با بچه اختلاف سن داره........حالا به نظرت اگه این مدت بشه 35-36-37-38 چقدر فرق داره؟؟؟؟ سن هیچ ربطی نداره...مهم اینه که حوصله داشته باشن.

شما هم اگه هنوز حس نیاز به مادر شدن......تحمل شرایط سخت.....بارداری و........نداری......با شوهرت صحبت کن و بگو بهتره صبر کنیم تا شرایط روحی ایده آل پیش بیاد.

اما توی این مدت آزمایش های پیش از بارداریه خودت و همسرت رو انجام بده که اگه یه وقت مشکلی بود تا اون زمان حل شده باشه.......(چون این روزا اکثر آقایون واریکوسل دارن).

مگر مادرشوهر یا حتی مادر خود آدم میخوان بزرگش کنن که دستور میدن........صلاح مملکت خویش خسروان دانند نه اطرافیان که تصمیم بگیرن شما کی چیکار کنی.......نخواه لجبازی کنی با کسی....خوب منطقی فکر کن و اگه هنوز دلت نمی خواد مسئولیت مادری رو داشته باشی زیر حرفه زوده و دیر میشه و......نرو.

نگران هم نباش.....از الانم یاد بگیر واسه همه چیز با شوهرت همفکری کنین نه بقیه........به بقیه چه ربطی داره؟؟؟

حتی خواستینم باردار شین به هیچ کس نگین که هر لحظه دیوونتون کنن که .....شدین شدین؟نشدین؟ چرا نشدین؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ببخشید......خیلی سرتون رو درد آوردم تصمیم گیری با خودت.......من نظراتم رو گفتم.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
2714
2706