2703
2553
عنوان

بهترین زمان برای استفاده بی بی چک ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117289 بازدید | 48 پست
بعداز دوسه روز تاخیر بزار باز انشالله بارداری  . ولی اگر هم اقدامی رحم داره آماده میشه و ماه ها ...

درسته شاید همینطور باشه . 

ماه قبل سر وقت شدم این ماه دو روزه تاخیر دارم هیچ علایمیم ندارم . یعنی من اکر میخواستم مریود بشم الان کمر درد و دل درد باید بیچارم کرده بود . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان خوبين؟من پريوديم عقب ميزده ولي يكي دوروز امروز چاروز عقب افتاده ديروز بي بي چكم گذاشتم منفي بود بنظرتون زود گذاشتم يا اينك نيستم باردار.الانم دو طرف پهلوام خيلي درد ميكنه ميتوني از چي باشه

2456
خانمی شما دیگه چه علائمی داشتی؟ ترشح لک لانه گزینی دردسینه چی داشتی؟

دوستم این لک لانه گزینی چیه و کی پیدا میشه ؟ من دوازدهم تخمک گذاریم بوده؟

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 
خدا کنه باشی.من که به این ماه امیدوارم یه کم.روز ۲۱ پری لک دیدم.دورم ۳۰روزس.حالا میگن شاید لانه گزین ...

اندیش جان انشاله بارداری . صبر کن تاخیر داشته بی بب بذار 

بله عزیزم جسته گریخته 

منم اقدامم ماهه دومه اصلا دوست ندارم به ماه سوم و دکتر بیفته

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 
2714

لک لانه گزینی بین ۶تا ۱۲روز بعد از لقاح هست.حالا یه بار یا دوبار فرق داره.نشونه لقاح موفق و چسبیدن نطفه به دیواره پرخون رحم هستش.همه ندارن متفاوته عزیزم.خودم روز ۲۱ داشتم.این ماه.نمیدونم امیدوار باشم یا نه.

یعنی قبل از دو هفته بی بی منفی میشد ؟  جنسیت نی نیت چی هست ؟

نه راستش میترسیدم بزنم خواهرم میگفت 14 روزه معلوم میشه منم وایسادم 2 هفته بعد بی بی زدم

پسره😍

پسرم خوش اومدی به زندگی من و بابایی
در مورد هر شخص متفاوته ... اگه همیشه مشخص و منظم بوده به نظر من فردا هم چک کن ... من خودم زمانی که ا ...

بله . منم همیشه ۲۶ روز بوده یعنی چندین ماه ۲۶ روزست موعدم فقط یه ماه بینش شد ۲۷ ولی قبلش ۲۶ روزه بوده همش الانم روز ۲۷ هستم که هنوز از پری و علایمش هیچ خبری نیست صبح هم بی بی منفی شد 

درسته شاید همینطور باشه .  ماه قبل سر وقت شدم این ماه دو روزه تاخیر دارم هیچ علایمیم ندارم . ی ...

بعضیا علائم ندارن 

اصلا به علائم توجه نکن و استرس نداشته باش

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
لک لانه گزینی بین ۶تا ۱۲روز بعد از لقاح هست.حالا یه بار یا دوبار فرق داره.نشونه لقاح موفق و چسبیدن ن ...

من لک لانه گزینی نداشتم یعنی باروارم الان روز ۲۸ پری نیمده کلومیفن خوردم و امپول زدم 

2706